Sylvester Stallone başrollü Samaritan filmi Amazon Prime’da yayınlandı
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Sylvester Stallone başrollü Samaritan filmi Amazon Prime’da yayınlandı

0

Sylvester Stallone’un başrolde yer aldığı yeni süper kahraman filmi Samaritan bugün itibariyle Amazon Prime aboneleri için erişime açıldı. Filmin eleştirileri pek iyi değil.

Yüzüklerin Efendisi dizisinin Eylül başında erişime açacak olan Amazon Prime diğer bir yapımı Samaritan’ı bugün itibariyle erişime açtı. Sylvester Stallone başrollü süper kahraman filmi eleştirmenleri pek memnun edemedi.

Samaritan filmi ne anlatıyor?

Julius Avery tarafından yönetilen Samaritan filminde Sylvester Stallone (Samaritan), Javon Walton (Sam Cleary) ve Pilou Asbaek (Edwin) başrolleri paylaşıyor. Film; Bragi F. Schut, Marc Olivent ve Renzo Podesta tarafından yaratılan Mythos Comics çizgi romanlarına dayanıyor.

Samaritan yirmi yıl önce yapılan bir savaşın ardından yok olduğu sanılan bir süper kahramanı anlatıyor. Sam Cleary komşusu Bay Smith’in efsanevi Samaritan olduğundan şüphelenince şehri yıkımdan kurtarmak için ikna etmeyi kendisine görev ediniyor. Bu yolda çok tehlikeli mücadeleler ikiliyi bekliyor olacak.

76 yaşını geride bırakan Sylvester Stallone’un oyunculuğu pek beğenilmezken filmin özel efekt ağırlıklı olması da kaçınılmaz oluyor. IMDB puanı 6.1 olan Samaritan filmi Türkçe seslendirmeli olarak hazırlanmış ve Stallone’u Ali Gül seslendiriyor.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir