1. Ana Sayfa
  2. Android

Süper Hızlı Temizleyici – Hızlandırıcı İle Android Telefonunuzu Yenileyip Hızlandırın

Süper Hızlı Temizleyici – Hızlandırıcı İle Android Telefonunuzu Yenileyip  Hızlandırın
0

Süper Hızlı Temizleyici – Hızlandırıcı Android yazılımını sizin için Google Playde araştırıp test ettik. Google Play uygulamalar Araçlar kategorisinde en yüksek yıldızlı puana “ (*4.8” sahip olan 2017 Hyper Speed Cleaner ile Android telefonunuzun tüm gücünü kullanın.

 

2017 Hyper Speed Cleaner Android telefonunuzu temizler, hızlandırır, çöpleri atıkları temizler. CPU Soğutucu, Pil Tasarrufu ve Uygulama Yöneticisi. Android Temizleyici hızı artırmanıza, çöpü temizlemenize, CPU’nun “İşlemcinin” sıcaklığını düşürmenize, pil ömrünü uzatmanıza ve tüm uygulamalarınızı yönetmenize yardımcı olur.

Birçok Android Temizleyici yazılım arasından deneyip, test ettiğim 2017 Hyper Speed Cleaner programını herkese tavsiye ederim. Android Temizleyici şimdiye kadar kullandığım, en hafif, en güçlü telefon eniyileyicilerinden biri olarak yerini korumakta.

Android için 2017 Hyper Speed Cleaner hakkında bilgiler:

  • Reklam içeriyor· Uygulama içi satın alma teklifi sunuyor.
  • Mevcut Sürüm: 1.2.2
  • Güncelleme tarihi: 23 Ağustos 2017
  • Gereken Android sürümü: 4.0.3 ve üzeri
  • Yazılımı Sunan: Hyper Speed


Android için 2017 Hyper Speed Cleaner yorumları buradan okuyabilir, Google Play’e giriş yaparak yükleyebilirsiniz.

Sonuç Düşünceler:

Google Play Android, bakım programlarında kullanmadığım test etmediğim nerede ise yok gibidir. En çok dikkatimi çeken bu yazılım oldu ve görevini gerçekten çok reklam olmadan yapıyor. Her Android kullanıcısına öneririm.

Wifi kullanıcıları için özel not: Uygulamayı çalıştırmadan önce çekim yapmayan odalar arasında Wifi testi yapın. Farkı mutlaka anlayacaksınız.

Sorularınız için yorum bırakın…

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap