Strateji türü severlere müjde! Company of Heroes 3 duyuruldu!

Strateji türünün en sevilen oyun serilerinden biri olan Company of Heroes’un yeni oyunu Company of Heroes 3 duyuruldu! İşte ilk oynanış videosu ve sinematik fragmanı.

Strateji türünün en sevilen oyun serilerinden biri olan Company of Heroes‘un yeni oyunu Company of Heroes 3 duyuruldu! İşte ilk oynanış videosu ve sinematik fragmanı.

Yayıncılığını Sega‘nın yaptığı, geliştiriciliğini ise Relic Entertainment‘ın yaptığı strateji türündeki Company of Heroes 3 duyuruldu!

Geçtiğimiz saatlerde Relic Entertainment’ın Twitch üzerinden yaptığı canlı yayın esnasında serinin yeni oyunu duyuruldu. Oyundan bir sinematik fragman ve bir de oynanış videosu paylaşıldı. Videoları aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca oyunun oynanabilir bir demosu da şu andan itibaren erişime açılmış durumda. Buradaki sayfadan üye olarak oyunun demosunu deneyebilirsiniz. Company of Heroes 3’ün çıkış tarihi ne yazık ki bilinmiyor ancak 2022’nin sonlarında PC için çıkacağı açıklandı. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Üçüncü oyun 2. Dünya Savaşı temalı olacak. Kuzey Afrika ve İtalya’ya odaklanacak. Geliştirici ekip ilk oyunun tarzına yakın bir oyun geliştirmek istiyor. Oyun, Relic’in tescilli Essence Engine oyun motoru ile geliştiriliyor bu da bizlere yıkılabilir bir çevre sunuyor. Üçüncü oyunun serinin en büyük tek oyunculu moduna sahip olacak.

Company of Heroes 3 Sinematik Fragman

Company of Heroes 3 Oynanış Videosu

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Daha Dinozorlar Bile Yoktu: Bebek Dünya, Şehir Büyüklüğünde Göktaşları ile Bombalanmış

Sunduğu donanım ve kaliteyle adından sıkça söz ettiren MSI, profesyonel iş hayatına yönelik bilgisayarları arasına da yenilerini katmaya devam ediyor. Şirketin piyasaya sürdüğü son bilgisayar modeliyse MSI Summit E13 Flip Evo. Bu yeni dizüstü bilgisayar, şık tasarımıyla gözleri üzerine çekmeyi başarırken aynı anda sunduğu performansla da bir hayli mutlu ediyor.

Kamp Çadırı Gibi Katlanan Dizüstü Bilgisayar: MSI Summit E13 Flip Evo