Star Wars Dizisi ’Andor’un İlk Fragmanı Yayınlandı [Video]
 1. Anasayfa
 2. Genel

Star Wars Dizisi ’Andor’un İlk Fragmanı Yayınlandı [Video]

0

 

Disney Plus’ın yeni Star Wars dizisi Andor’un ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanla birlikte daha önce 31 Ağustos’ta seyirciyle buluşacağı açıklanan dizinin 21 Eylül’e ertelendiği de ortaya çıkmış oldu. Dizinin ilk üç bölümünü Disney Plus’ta izleyebileceğiz.

Disney Plus’ta yayın hayatına başlayacak yeni Star Wars dizisi Andor’dan yeni görüntüler ve fragman yayınlandı. Rogue One öncesinde geçen olayların konu alındığı dizinin başrolünde diziye adını veren Cassian Andor karakterini canlandıran Diego Luna yer alıyor. Ayrıca Forest Whitaker da Saw Gerrera rolüyle yeniden izleyiciyle buluşacak.

Yeni fragman, 12 bölümlük diziden yeni görüntülerle ve bu hikayenin ne anlattığına dair birkaç yeni ipucuyla dolu. Dizi, Andor’un Galaktik İmparatorluk’a karşı isyanını ve imparatorluğun saflarına gizlenmiş bu asi casusun bu yoldaki ilk adımlarını anlatıyor. Fragmanda, imparatorluk içinde gizli görevde olan Andor, “Benim gibi birinin evlerine girebileceğini hayal bile edemezler” sözleri yer alıyor.

“Rogue One’dan beş yıl önce neler olduğunu göreceksiniz”

Bu yılın başlarında Star Wars Celebration’da ComicBook.com’a açıklamalar yapan Diego Luna, dizi hakkında söyleyebileceği tek şeyin izleyicilerin “Rogue One’dan beş yıl önce neler olduğunu görecekleri ve olanlara inanamayacakları olduğunu” belirtti. Fragmanla birlikte yayınlanan fotoğraflarda, imparatorluğun varlığı ve işgal görüntüleri ön plana çıkıyor. Ayrıca fragmanda en son Rogue One’da Saw Gerrera’nın müttefikleri olan Edrio da yer alıyor.

Holografik bir haritayı inceleyen kişiler ve beyaz üniforması Rogue One’daki Orson Krennic’inkiyle aynı olan Denise Gough’un karakteri, fragman boyunca birkaç kez yer alıyor. Fragmanın en dikkat çeken görüntülerinedn biri de O’Reilly’nin Coruscant’taki Senato Odasına hitaben yaptığı Mon Mothma oldu.

Andor’un ilk fragmanı:

Andor, ilk üç bölümünü 21 Eylül’de Disney+ ‘ta yayınlayacak. Dizinin ikinci sezonu için şimdiden çalışmalara başlandığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir