1. Ana Sayfa
  2. Genel

Spider-Man: No Way Home Fragmanı Yayınlandı [Video]

Spider-Man: No Way Home Fragmanı Yayınlandı [Video]
+ - 0

Sony Pictures Entertainment, Örümcek Adam hayranlarının merakla bekledikleri Spider-Man: No Way Home filminin tam fragmanını nihayet yayınladı.

Marvel Sinematik Evreni’nin 4. aşamasının en fazla merak edilen filmlerinden biri olan Spider-Man: No Way Home filminin tam fragmanı yayınlandı. Fragman, Spider-Man’in yanı sıra filmde karşımıza çıkacak tüm ‘kötü’ karakterleri, Doctor Strange‘i ve diğer önemli unsurları barındırıyor. 

Spider-Man: No Way Home filmi ile ilgili en fazla merak edilen konuların başında önceki Spider-Man üçlemelerinin yıldızları Tobey Maguire ve Andrew Garfield‘ın paralel evren konseptini işleyen yeni yapımda yer alıp almayacağıydı. Fragman bu iki emekli Spider-Man’i doğrudan göstermese de beklenti oluşmasını sağlayan bazı detaylar içeriyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri Spider-Man: No Way Home fragmanı ile başbaşa bırakalım.

Spider-Man: No Way Home fragmanı

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap