Spider-Man: Far From Home Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Spider-Man: Far From Home Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

0

Marvel‘ın sevilen filmlerinden Örümcek Adam‘ın son filmi için yeni bir fragman yayınlandı. Film, 2 Temmuz’da vizyona girecek.

Marvel’ın sevilen karakterlerinden Örümcek Adam yeni filmiyle geliyor. ‘Far From Home’ (Evden Uzakta) olarak isimlendirilen filmin yeni fragmanı yayınlandı. YouTube üzerinden paylaşılan fragmanda Örümcek-Adam’a hayat veren Tom Holand’ı görüyoruz. İşte Spider-Man: Far From Home’un yayınlanan yeni fragmanı:

Bilindiği üzere film, Marvel Studios ve Columbia Pictures tarafından üretiliyor ve dağıtımı da Sony Pictures yapacak. Sinema sektörünün en büyüklerinden olan bu firmaların kalitesini barındıracak olan Spider-Man: Far From Home, 

2 Temmuz 2019‘da sinemaseverlerle buluşacak. Hatta şu an için filmin sinema biletleri Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan sinemalar için satışa çıkarılmış durumda.

Bilindiği üzere film, halen vizyonda olan Avengers: Endgame filmiyle ilgili spoiler veriyordu. Bu yüzden filmin yayınlanan ilk fragmanından sonra yapımcı şirketler, ikinci fragmanı çok daha geç bir tarihte yayınlayacaklarını duyurmuşlardı. Sözlerinde duran yapım şirketleri, böylelikle Spider-Man:Far From Home’un fragmanını Avengers: Endgama filminden sonra yayınladılar. Filmin fragmanına dair kısa bilgilendirmeler yapmak gerekirse; fragmanın başında Tom Holland çıkıp “Avengers: Endgame’i izlemediyseniz bu fragmanı izlemeyin, spoiler içeriyor” diyor. Fragman, alıştığımız Spider-Man neşesine sahip ama üstünde bir burukluk da var. Zira zavallı Peter Parker, babası ve Ben Eniştesi sonrasında üçüncü defa bir baba figürünü, Tony Stark’ı kaybetti. Dünyaya geri dönen insanlar ve dünyada kalanlar Tony’yi bir aziz pozisyonuna yükseltmiş durumda.

 
 Bu da fragmanın her yerinde gözüküyor. Fragmanda Happy ve Peter’i Tony’nin boşluğunu doldurma konusunda konuşurken görüyoruz. Görünüşe bakılırsa Nick Fury de bunun peşinde. Fragmanın temel havası ise, büyüyüp artık gerçekten de yetişkin rolü üstlenmeye itilen bir Spider-Man göreceğimizi gösteriyor. Koca yürekli karakterimiz Happy Hogan, bu filmle beraber MCU’nun en eski karakteri olarak bir kez daha karşımıza çıkıyor. Happy, daha destekçi bir karakter olarak göze çarparken Nick Fury ise daha çok zorlayıcı bir rolde yer alıyor.
Kaynak: https://mashable.com/video/spider-man-far-from-home-post-endgame-trailer/

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap