Spider-Man 2 Oyunu, Heyecan Verici Bir Tanıtım Videosuyla Duyuruldu (Venom İçerir)

PlayStation 5‘e özel olarak hazırlanan Spider-Man 2 oyununun piyasaya çıkış tarihi belli oldu. 

Oyunun yapımcısı Insomniac Games, şu ana kadar gördüğümüz iki Spider-Man Peter ve Miles’ın Venom’a karşı mücadele vereceği bu yapımın bugüne kadarki en etkileyici tek oyunculu aksiyon oyunu olacağını dile getirdi.

Marvel Spider-Man oyunu, şüphesiz PlayStation 4’ün en sevilen oyunlarından biri olmuştur. Beğenileri göz önüne alarak uzun bir süre önce ikinci oyun için kolları sıvayan Insomniac Games, PlayStation 5 için özel olarak hazırlanan yeni oyunun çıkış tarihini duyurdu.

Yeni oyun, PS5 platformunda sevenleriyle 2023 yılında buluşacak. Henüz kesin bir tarih verilmiş değil ancak Spider-Man PS4 oyunun eylül ayında piyasaya çıktığını göz önünde bulundurursak yeni oyunun da 2023 yılının sonbahar aylarında satışa çıkmasını beklemek yanlış olmaz.

Spider-Man 2’nin tanıtım videosu:

Yeni oyun ile ilgili çok fazla ayrıntı paylaşılmadı, ancak şu zamana kadar verilen en heyecanlı haberlerin arasında oyunda Peter Parker’ın yanında Miles Morales’in de yer alacak olması ve iki Spider-Man’in Venom’a karşı mücadele verecek olması yer alıyor. 

Insomniac Games’ten Ryan Schneider, Spider-Man 2 oyunu ile ilgili yaptığı açıklamada oyunun bugüne kadarki en etkileyici tek oyunculu aksiyon oyunu olacağı gibi büyük bir iddia ile gündeme gelirken, aynı zamanda Spider-Man 2’de kahramanları yeni kostümlerin ve güçlerin beklediğini vurguladı. 

Kaynakhttps://www.gamesradar.com/marvels-spider-man-2-coming-2023-starring-peter-miles-and-venom/.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

E-ticaret devi olmanın da ötesine geçen Amazon, kendi adını taşıyan ilk akıllı televizyonlarını tanıttı. Bu televizyonları uzaktan kontrol edebilmek için uzaktan kumandanız olmasına da gerek yok.

Amazon, Kendi Adını Taşıyan İlk Akıllı Televizyonlarını Tanıttı (Kumanda Tarih Oldu)

Yılın en çok beklenen oyunlarından birisi olan Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 6'nın Far Cry 6: Game Overview Trailer isimli yeni bir fragmanı paylaşıldı.

Çıkış tarihi yaklaşan Far Cry 6’dan yeni bir fragman paylaşıldı