Sony, Venom 3’ü Resmen Duyurdu!
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Sony, Venom 3’ü Resmen Duyurdu!

0

Sony Resmen Duyurdu: Venom 3 Geliyor!

2018 yılında çıkan ilk filmi ve ikinci film Let There Be Carnage ile gişede büyük başarı elde eden Venom serisinin üçüncü filmi resmen duyuruldu. Sony, filmin arkasında yer alacak isimleriyse henüz açıklamadı.

2018 yılında vizyona giren ilk filmiyle gişede başarı yakalayan Venom, ikinci filmi Venom: Let There Be Carnage ile devamının geleceğini gösteren şekilde bir şekilde beyaz perdeye veda etmişti. Son olarak Spider-Man: No Way Home’un jenerik sonrası sahnelerinde gözüken Venom’dan bugün beklenen haber geldi.

Sony Pictures, bugün Venom’un üçüncü filmini resmen duyurdu. Tom Hardy’nin Eddie Brock’u canlandırdığı serinin üçüncü film duyurusu, Sony’nin CinemaCon etkinliğinde yapıldı. Filmin oyuncu kadrosu, yönetmeni ve senaryosunu kimin yazacağı gibi sorular ise havada kaldı.

Sony, Spider-Man evrenini büyütüyor

Sony’nin Venom 3’ü duyurması, şirketin kendi Spider-Man evrenini genişletme planının da son gazla devam ettiğinin göstergesi oldu. Sony, bu evrende halihazırda Kraven the Hunder ve Madame Web, Spider-Man: Across the Spider-Verse filmleriyle takvimlerde yerini aldı.

Yeni Venom 3 filminin duyurusuyla birlikte bazı teoriler de elbette gün yüzü görmeye başladı. Spider-Man: No Way Home ile kırmızı kostüme geri dönen Andrew Garfield, birçok hayrana göre yeni Venom 3 filminde Spider-Man olarak Venom’un karşısına dikilebilir. Film hakkında yeni detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Venom 3, ilk kez geçtiğimiz aylarda yapımcı Amy Pascal tarafından doğrulanmış, filmin yapım aşamasında olduğu açıklanmıştı.

 

Kaynak:https://screenrant.com/venom-3-marvel-movie-sony-official/.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir