Sokağın Çocukları ne zaman başlıyor? Tanıtım fragmanı yayınlandı

Sinema,Sokağın Çocukları,BluTV,

Sinema,Sokağın Çocukları,BluTV,

Sıfır Bir Yapım imzalı ‘Sokağın Çocukları’ yeni sezonunda gerçekçi karakterleriyle yepyeni suç hikayelerini seyirciye aktaracak. Heyecanla beklenen dizinin yeni sezonu geliyor.

Yerli online video platformu BluTV’nin ilgi toplayan özel yapımı ‘Sokağın Çocukları’ ekibi geçtiğimiz günlerde üçüncü sezon çekimlerine başlamıştı. Büyük prodüksiyonu ve heyecanlı aksiyon sahneleri merakla beklenen dizinin yeni sezonundan ilk tanıtım paylaşıldı.

Sokağın Çocukları Ne Zaman Başlayacak?

BluTV’nin fenomen dizisi ‘Sıfır Bir’in yapımcıları tarafından hayata geçirilen ‘Sokağın Çocukları’ 8 Temmuz’da başlayacak yeni sezonuyla sokağın gerçek sahiplerinin etkileyici hikayesini seyirciyle buluşturmak için hazırlanıyor.

İkonik karakterlerinin yanı sıra ekibe katılacak birbirinden ilginç yeni karakterleriyle temponun bir saniye bile düşmeyeceği çarpıcı bir sezon sunmaya hazırlanan diziden ilk tanıtım yayınlandı. Yayınlanan tanıtım; hafızalara kazınacak aksiyon sahnelerinden ipuçları verdi.

Sokağın Çocukları Tanıtım Fragmanı

 
Yönetmen koltuğunda Sıfır Bir’in yönetmeni Kadri Beran Taşkın’ın oturduğu Sıfır Bir Yapım imzalı ‘Sokağın Çocukları’ yeni sezonunda gerçekçi karakterleriyle yepyeni suç hikayelerini seyirciye aktaracak. Heyecanla beklenen dizinin yeni sezonu 8 Temmuz‘da sadece BluTV‘de!
 
 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Tüketici hakem heyetlerine mayıs ayına kadarki dönemde toplam 216 bin 143 başvuru yapıldı. Bu başvurularda toplam 329 milyon 238 bin 477 lira uyuşmazlık tespit edildi.

Tüketicilerin En Fazla Şikayet Ettiği Konular Açıklandı: İnternet Abonelikleri İlk Sırada

Google, yeni bir Chrome özelliği için denemelere başladı. Yapılan denemelere bakılırsa mobil Chrome için özelleştirme özelliği yolda.

Chrome mobil için özelleştirme yeteneği geliyor