Soft Panel v1 + Portal 2015
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Soft Panel v1 + Portal 2015

0

Değerli Okurlarımız öncelikle herkeze merhaba; Bu makalemizde sizlerinde bildiği gibi devamlı gelişen ve güncellenen sesli sohbet sitelerinde kullanılan yeni bir sesli chat yazılımı üzerinde duracağız. Dış görünüşü + portal scripti  ile  seo dostu  sesli chat Soft Panel sizlerle. Gerçekten valid kodlaması ile hızlı çalışan sayfa yenilemelerinde %60 oranla diğer sesli chat panellerinden üstün olarak dizayn edilmiştir.

soft-panel-2-1024x698

 

sizlerinde bunun gibi güzel web sayfalarına ilginiz var ise bizlere ulaşarak web sitenizi bir kaç saat içerisinde aktif hale sokabilirsiniz. bunun dışında sizlerinde bildiği gibi değerli çalışmaları ile seo konusunda uzmanlaşmış ekibimizin başında olan Adnan GÜNEY’ Bey ilede yazılımın dış kabuğunda bulunan portal üzerinden makale , backlink, organik seo içerikleri hakkında hizmet alma şansınız bulunmaktadır. Ciddi anlamda sitenizin google ve tüm arama motorları üzerinde güzel yerlere gelmesi Adnan Bey’in çalışmaları ile sizlere 3 4 ay mesafe uzaklıkta. Bunun dışında soft paneli bizlere ulaşıp açık kaynak kodlu olarak satın alma şansınızda bulunmaktadır. Tüm soru ve sorunlarınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.

⇨ Başlıca Özellikler

▶ Yeni Özel Hareketli Dönerek Gelen Giriş Teması + Gelişmiş Efectler İçerir

▶ Gelişmiş yönetim paneli ile yüksek görsellik

▶ Farklı Galeri ve Resim Efectleri + hızlı animasyon ekleme

▶ Bütün Tarayıcılar Desteği eski tarayıcılarınız ilede çalışabilirlik.

▶ Gelişmiş Tema Yönetimi farklı renk seçenekleri ile sesli chat panellerinde yüksek farklılık oluşturur.

▶ Kullanıcı banlama ip takip sistemleri geliştirilmiş ve daha basit anlaşılır hale getirilmiştir.

▶ Panel çok hızlı ve daha çabuk açılabilir hale getirilmiştir. Yavaşlama ve kasma sorunları yoktur.

Soft Paneli inceleye bilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz

CANLI DEMO

Yazar Hakkında

1984 İzmit'te doğdu Konya Selçuk Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunu. Network Dizayn kurucusu ve editörü. Server altyapısını kuran ve düzenleyen kişi. Gerçek bir teknoloji bağımlısı olan Fatih, ayrıca oyun dünyası ve film sektörüne de ilgili.

Yorum Yap