Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin Yeni Fragmanı ve Sistem Gereksinimleri Yayınlandı
 1. Anasayfa
 2. Genel

Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin Yeni Fragmanı ve Sistem Gereksinimleri Yayınlandı

0

Çıkış tarihi 4 Haziran olarak belirlenen Sniper Ghost Warrior Contracts 2’den yeni fragman geldi. Yayınladığı fragmanla oyundaki birçok yeniliği detaylı bir şekilde tanıtan CI Games, oyunu PC’de oynamak için gereken minimum sistem gereksinimlerini de oyuncularla paylaştı.

Keskin nişancılığı baz alan oyunların en popüler serilerinden olan Sniper Ghost Warrior’ın dördüncü oyunu, çıkışına yaklaşık 2 hafta varken oyunculara kendini detaylıca tanıttı.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin bugün yayınlanan fragmanı, oyunun konusu ve oynanışına dair kapsamlı bilgiler sağladı. Bunun yanında oyununun minimum sistem gereksinimleri de yapımcı ekip tarafından bildirildi.CI Games’in yeni Sniper Ghost Warrior Contracts 2 fragmanı, oyundaki silahlardan kullanılabilecek taktiklere kadar detaylı bilgi vermekle kalmadı; konuyu da sürükleyici bir şekilde anlatarak oyuncuların heyecanını artırdı. Açıklanan sistem gereksinimleri ise yeni nesil için orta karar denebilecek seviyede oldu.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 fragmanı:

Oyun, fragmanda anlatıldığı üzere Lübnan ve Suriye arasında bulunan ‘Kuamar’ adlı yasasız bir bölgede geçiyor. Göreviniz ise buradaki politik çatışmayı bitirmek için bazı isimlere suikastta bulunmak. Oyunda sniper tipi dışında da birçok silahınız ve bu silahları kendinize göre ayarlamak için birçok seçeneğiniz oluyor. ‘Sand-box’ stili haritalarda görev yaptığınız oyunda duruma göre drone kullanmak da mümkün.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 sistem gereksinimleri:

 

Kaynak :https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/sniper-ghost-warrior-contracts-2-pc-requirements-gameplay-overview

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir