Smart Reply ile Google Dokümanlar’daki yorumları yanıtlarken zamandan tasarruf edin

2017 yılında, mesajlarınıza hızlı yanıtlar önererek size zaman kazandırmak için Gmail'de Akıllı Yanıt'ı kullanıma sunduk.

2017 yılında, mesajlarınıza hızlı yanıtlar önererek size zaman kazandırmak için Gmail’de Akıllı Yanıt‘ı kullanıma sunduk. 


Artık Google Dokümanlar'daki Akıllı yanıt, alakalı yanıtlar önererek Dokümanlar'daki yorumları yanıtlarken size zaman kazandırır.

Artık Google Dokümanlar‘daki Akıllı yanıt, alakalı yanıtlar önererek Dokümanlar‘daki yorumları yanıtlarken size zaman kazandırır.


Akıllı yanıt önerileri, İngilizce yorum iş parçacıklarındaki yanıt kutusunun altında görünür. Önerilen bir cevap seçebilir veya kendinizinkini yazabilirsiniz. Smart Reply, dokümanlar’da hızlı ve güvenle yorum oluşturmanıza yardımcı olmak için Ocak 2021‘de açıklanan Smart compose ve spelling autocorrect‘e katıldı.

Akıllı yanıt, ilgili yanıtları önererek Dokümanlardaki yorumları yanıtlarken zaman kazanmanıza yardımcı olabilir.

Bu özellik varsayılan olarak açıktır kapatmak-Açmak için Araçlar > Tercihler >> Akıllı yanıt önerilerini göster>>seçeneğine gidin.

 
 
Kaynak:https://workspaceupdates.googleblog.com/2021/08/save-time-replying-to-comments-in.html.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sayfası başlıklarını nasıl oluşturduğumuza ilişkin bir güncelleştirme; Kişilerin hangi arama sonuçlarının sorgularıyla alakalı olabileceğini belirlemesinin birincil yollarından biri, listelenen web sayfalarının başlıklarını incelemektir.

Google Arama Merkezi Blog’undan Başlıklar hakkında Yeni Duyuru; Web sayfa Başlıklarını Oluşturma Güncellemesi

Uzaktan çalışma modeline geçtikten sonra peşi sıra gelen çalışma saatlerinin kısaltılmasına yönelik araştırmalar yapılmaya devam ediyor. BBC'nin yapmış olduğu habere göre bu araştırmalar, kısa çalışma saatlerinin hem de çalışanları hem de patronları mutlu ettiğini gösteriyor.

Haftalık Çalışma Saatlerinin Kısalması Çalışanları ve Patronları Nasıl Etkiler?