1. Ana Sayfa
  2. Genel

Smart Reply ile Google Dokümanlar’daki yorumları yanıtlarken zamandan tasarruf edin

Smart Reply ile Google Dokümanlar’daki yorumları yanıtlarken zamandan tasarruf edin
0

2017 yılında, mesajlarınıza hızlı yanıtlar önererek size zaman kazandırmak için Gmail’de Akıllı Yanıt‘ı kullanıma sunduk. 


Artık Google Dokümanlar'daki Akıllı yanıt, alakalı yanıtlar önererek Dokümanlar'daki yorumları yanıtlarken size zaman kazandırır.

Artık Google Dokümanlar‘daki Akıllı yanıt, alakalı yanıtlar önererek Dokümanlar‘daki yorumları yanıtlarken size zaman kazandırır.


Akıllı yanıt önerileri, İngilizce yorum iş parçacıklarındaki yanıt kutusunun altında görünür. Önerilen bir cevap seçebilir veya kendinizinkini yazabilirsiniz. Smart Reply, dokümanlar’da hızlı ve güvenle yorum oluşturmanıza yardımcı olmak için Ocak 2021‘de açıklanan Smart compose ve spelling autocorrect‘e katıldı.

Akıllı yanıt, ilgili yanıtları önererek Dokümanlardaki yorumları yanıtlarken zaman kazanmanıza yardımcı olabilir.

Bu özellik varsayılan olarak açıktır kapatmak-Açmak için Araçlar > Tercihler >> Akıllı yanıt önerilerini göster>>seçeneğine gidin.

 
 
Kaynak:https://workspaceupdates.googleblog.com/2021/08/save-time-replying-to-comments-in.html.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap