Sinüzit Ve Migren Sirkeli Suyla En Fazla 15 Günde Bitiyor
 1. Anasayfa
 2. Genel

Sinüzit Ve Migren Sirkeli Suyla En Fazla 15 Günde Bitiyor

2

Sinüzit ve migren sirkeli su ile 15 günde tedavi olur mu? Sirkeli su sayesinde bademcik hastalığı, orta kulak hastalığı, guatr, uyku apnesi, horlama, astım, geniz akıntısı, sinüzit, migren, grip gibi hastalıklar tedavi edilmekte mi? Sirkeli Su İle Tedavi Mucizeleri!

Konu nefes alıp vucudumuza gerekli oksijeni sağlamak olduğunda gerekirse kuzey kutbuna dahi gidilir. Burun tıkanıklığı, burun akıntıları gibi rahatsızlıkların verdiği etkiler sonucunda burnumuzdan ciddi anlamda nefes alamayız. Gerekli havayı sağlayamayan vucut bitkin düşer. Beyin ise sağlıklı düşünemeyecek konuma gelebilir.

 15 yıldır burun tıkanıklığı yaşayan biri olarak bende çözüm peşinde her konuyu inceliyor ve araştırıyorum. Bu araştırmalarımın bugün ki konusu da Sirkeli Su İle Tedavi yöntemleri. Bu konuyu yazmakla kalmayıp aynı zamanda uygulamacısıyım. 
Sizde uygulama sonuçlarını paylaşırsanız, umarım bir çok çok insana faydalı bir sağlık  konusu oluşacaktır. Hemen makalemize devam edelim.
 

Sirkeli Su İle Tedavi Mucizeleri

Sinüzit ve migren sirkeli su ile 15 günde tedavi edilebilmektedir. Sirkeyi burnunuza sabah akşam sulandırırak uygulamanız gerekmektedir. (Bir bardak suya bir çay kaşığından fazla sirke koymayınız) Bu sayede bademcik hastalığı, orta kulak hastalığı, guatr, uyku apnesi, horlama, astım, geniz akıntısı, sinüzit, migren, grip gibi hastalıklar tedavi edilmektedir.

Sirkeli Su ile Ciddi Tedavi Faydaları Sağlanabilir.

Bunun dışında gizli sinüs akıntısının neden olduğu romatizma, eklem hastalıkları, kalp kapakçığı hastalığı, tansiyon hastalıkları, tiroid ve lenf hastalıkları, alzaymer hastalığı, kanser hastalıkları, okb hastalığı, panik atak rahatsızlığı, şifozren gibi hastalıkların gerileme gösterdiği görülmektedir.

Doğal Yöntemlerle Tedavi

Bir çok hastalığın günümüzde tedavisi olduğu ve sayısız ilaçla tedavi edildiği bilinmektedir. Ancak bazı hastalıklar sürekli ilaç kullanımına rağmen düzelmemektedir. Çoğu zaman da bu ilaçların yan etkisi ile başka hastalıklar ortaya çıkmaktadır. Çoğu zaman da ölümcül hastalıklarda sayısız ilaç kullanımına rağmen insanlar yine de ölmektedir. Bu sebepten insanlar artık doğal yöntemlere başvurmaktadır.

Doğada saf halde bulunan bitkiler, yiyeceklerle birçok tedavi edilemeyen hastalığın tedavi edildiği görülmektedir. Yurtdışında sadece bu tarz doğal tedavi uygulayan merkezler, klinikler bulunmaktadır. Her yıl binlerce insan buralarda tedavi edilmektedir.

Günümüzde artık en zor tedavi edilen hastalıklarda doğal yöntemlerle tedavi edilmektedir. Sinüzit ve migren de tedavi edilmesi oldukça zor ve inatçı hastalıklar olarak bilinmektedir. Bazı hastalar buna sirkeli su ile çözüm bulmaktadır. Bu hastalıktan mustarip olan kişilerin mutlaka denemesi gerekmektedir.
Önemli not: Lütfen Hiçbir aracı Doktorunuza Danışmadan Kullanmayınız!
Konuyu abartmayın gereğinden fazla kullanmayın..
Basit bir kullanım tekniği:
Boş bir burun sprey’i olan İliadin şişesini veya benzeri şişeyi kullanabilirsiniz.

Düzeltme: Yeni başlayanlar için Şişeye yarıdan biraz fazla kaynamış, soğutulmuş su koyun. Yarıdan biraz fazla koyduğunuz suya bir damla sirke ekleyin. Sıkma yöntemi ile kullanın..

Burun tıkanıklığı hissettiğinizde apartmadan kullanın. Bünyenizde yanma gibi rahatsızlık hissederse biraz daha su ilave edebilirsiniz.

Konu ile ilgili yorumları mutlaka okuyun. Hadi sizde bir bitki ekin ve yorum yazın. Ayrıca bu ve benzer bilgiler hakkında bana haber verip katkı sağlayan, sevgili eşime de çok çok teşekkür ederim. 

Burun tıkanıklığı ve nefes alma sorunu ile ilgili deneyimimi yazmaya devam edeceğim takipte kalın.

Kaynak:   https://ilacsaglik.com/sinuzit-ve-migren-sirkeli-suyla-en-fazla-15-gunde-bitiyor/
,

Sinüzit Ve Migren Sirkeli Suyla En Fazla 15 Günde Bitiyor

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. Merhabalar, iliadin şişesine koyduğumuzda kaç doz olarak burnumuza püskürtmeliyiz?
  Hâlâ bu yöntemi kullanıp faydasını görüyor musunuz?

  • Merhaba Aybüke hanım, Şişe içine çok fazla sirke koymayın, bir damla bile yeterlidir. Alışık olmadığınızdan genzini yakabilir. İlk etapta bir kez sağ ve sola yavaşca nefes alırken sıkın. İstediğiniz kadar gün içinde rahatlamak için sıkabilirsiniz. Önemli olan üzerinizdeki etkileri kontrol edip doğru analizlemeniz ve sonucu hissetmenizdir. Birkaç gün deneyin ve sonucu bana da iletin lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir