Sinemalar aylar sonra açılıyor! İşte ilk hafta vizyona giren filmler

Aşılanma oranının artması ile birlikte Covid-19’da ülkece yeni bir döneme giriyoruz. Bu dönemin başlaması ile birlikte de sinemalar da açılıyor. İşte sinemaların ilk haftasında vizyona girecek filmler

Aşılanma oranının artması ile birlikte Covid-19'da ülkece yeni bir döneme giriyoruz. Bu dönemin başlaması ile birlikte de sinemalar da açılıyor. İşte sinemaların ilk haftasında vizyona girecek filmler

Aşılanma oranının artması ile birlikte Covid-19’da ülkece yeni bir döneme giriyoruz. Bu dönemin başlaması ile birlikte de sinemalar da açılıyor. İşte sinemaların ilk haftasında vizyona girecek filmler

Covid-19 ile birlikte bildiğiniz gibi birçok sektör fazlasıyla kötü bir dönem geçirdi. Bu sektörlerin başında da şüphesiz sinema sektörü geliyordu. Özellikle ülkemizde sinemalar çok uzun bir süredir kapalı. Ancak sinema hasreti sonunda bitiyor.

2 Temmuz’da sinemalar açılıyor ve vizyona 8 farklı film giriyor. Vizyona giren filmlere baktığımızda şüphesiz en dikkat çeken film Hızlı ve Öfkeli 9. Ardından da Emma Stone başrollü Cruella geliyor. “Başka Sinema” tarafında ise vizyona Lux Æterna giriyor. Başka Sinema filmlerinin her salonda olmadığını hatırlatmakta fayda var. Bu hafta vizyona girecek filmlerin listesini ve görsellerini aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

2 Temmuz’da Vizyona Girecek Filmler

  • Hızlı ve Öfkeli 9
  • Cruella
  • Lux Æterna
  • Undine
  • Salinger Yılım
  • Ehrimen: Kanlı Yol
  • Relic
  • Hababam Sınıfı Yaz Oyunları

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Daha öncesinde Castlevania'nın anime uyarlamasını hazırlayan; Tomb Raider ve Skull Island'ın animeleri üzerinde çalışan Powerhouse Animation Studios, Netflix ile anlaştı.

Netflix’ten sevindiren hamle: Castlevania’nın animasyon stüdyosu daha fazla animasyon hazırlayacak

Google’ın Stadia için yayınladığı iş ilanlarından birinde ‘Stadia Ürün Yöneticisi’ unvanının yer aldığı görüldü. Pozisyonun detaylarından yola çıkarak Google Stadia’nın yakın zamanda çok daha fazla platform için çıkış yapacağı düşünülüyor.

Google’ın Bulut Oyun Hizmeti Stadia’yı Akıllı TV ve Diğer Cihazlara Getirmeyi Planladığı Ortaya Çıktı