Sıcak Kafa Dizisinin Kamera Arkası Görüntüleri Paylaşıldı
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Sıcak Kafa Dizisinin Kamera Arkası Görüntüleri Paylaşıldı

0

Türkiye’nin İlk Distopik Dizisi Sıcak Kafa, Nasıl Çekildi? Kamera Arkası Görüntüleri Paylaşıldı [Video]

Türkiye’nin ilk distopik dizisi Sıcak Kafa’nın kamera arkası görüntüleri paylaşıldı. Videoda, oyuncu kadrosundaki isimlerin dizi hakkındaki yorumlarına da yer verildi.

Netflix’in ilk distopik bilimkurgu yapımı Sıcak Kafa, 2 Aralık’ta yayınlandıktan sonra kısa sürede büyük bir popülerliğe kavuştu. Sekiz bölümlük ilk sezonuyla yayında olan diziden bugün kamera arkası görüntüler geldi.

Netflix Türkiye tarafından paylaşılan kamera arkası görüntüleri, dizinin yönetmeni Mert Baykal ve oyuncuları Osman Sonant, Şevket Çoruh ve Hazal Subaşı’nın yorumlarına yer verdi. Tabii dizinin çekim anlarını gösteren kareler de paylaşıldı.

Sıcak Kafa kamera arkası görüntüleri:

Sıcak Kafa nasıl bir dizi?

Distopik bir dünyada geçen Sıcak Kafa, Afşin Kum’un aynı adlı romanından uyarlandı. Dizi, iletişim yoluyla zihinden zihine bulaşarak yayılan bir salgını konu alıyor. Bu dünyada hastalıktan kurtulan tek kişi olan Murat Siyavuş, fark edilmesi üzerine bir kaçışa zorlanıyor ve bu süreçte salgının sırrının peşine düşüyor.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir