1. Ana Sayfa
  2. Genel

Sherlock Holmes: Chapter One’ın Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Sherlock Holmes: Chapter One’ın Oynanış Fragmanı Yayınlandı!
0

Sherlock Holmes oyununun ilk bölümü Chapter One için oynanış fragmanı yayınlandı.

Dünyanın en tanınan dedektifi Sherlock Holmes’un yeni oyunu Sherlock Holmes: Chapter One, çok yakında oyun severlere sunulacak. Gizemli bir hikayeye dalmak ve düşünce yeteneğini sorgulamak isteyenlere özel olarak gelecek olan Sherlock Holmes: Chapter One’ın ilk oyun içi görüntülerinden oluşan fragmanı da yayınlandı.

Hemen yukarıda izleyeceğiz fragmanda da görebileceğiniz gibi, omuz üstü kamera görüş açısıyla oynayacağımız Sherlock Holmes: Chapter One’da yine adeta Dünya turu atacağız ve Avrupa, Akdeniz, Afrika, Orta Doğu bölgelerini ziyaret edeceğiz. Sherlock Holmes’un annesinin gizemli ölümünün gün yüzüne çıkartılacağı oyunda, elbette daha pek çok çözüme kavuşmayı bekleyen yeni gizemle daha tanışacağız.

Sherlock Holmes Chapter One, 2021 yılı içinde PC (Steam, Epic, GOG), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X / S’de yayınlanacak.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap