She-Hulk 2022 Çıkış Tarihi Belli Oldu
 1. Anasayfa
 2. Sinema

She-Hulk 2022 Çıkış Tarihi Belli Oldu

0

Disney Plus, Marvel Dizisi She-Hulk 2022’nin Çıkış Tarihini Yanlışlıkla Ortaya Çıktı

Marvel Comics’in merakla beklenen She-Hulk 2022 dizisinin çıkış tarihi ortaya çıktı. Disney Plus, yanlışlıkla dizinin yayına gireceği tarihi sızdırdı.

Netflix rakibi Disney Plus, son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeye başladı. Dünya genelinde geniş bir kullanıcı kitlesi yakalayan platform, 137,7 milyon aboneye ulaştığını duyurdu. Bu, ezeli rakibi Netflix için de büyük tehdit oluşturuyor.

Pek çok dizi ve film ile karşımıza çıkacak Disney Plus, ilk yerli dizi Kaçış’ın fragmanını yayınlamıştı. Türkiye’ye çeşitli şovlarıyla girecek platform, sıkça konuşulan She-Hulk 2022’nin çıkış tarihini de sızdırdı. Yapımcılığını Marvel Comics’in üstlendiği dizinin, Disney Plus’ta yayınlanıp yayınlanmayacağı epey gündeme geliyordu. Neyse ki Disney, yanlışlıkla da olsa dizinin geleceğini tescillemiş oldu.

She-Hulk 2022, Ağustos’ta geliyor

Marvel yapımı She-Hulk 2022’nin Disney Plus’ta yayınlanacağına aslında kesin gözle bakılıyordu. Ancak Disney, dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağına dair herhangi bir açıklama yapmamıştı. Bazı kaynaklar dizinin Ağustos’ta geleceğini ortaya çıkarırken, Disney Plus UK, yanlışlıkla dizinin çıkış tarihini internet sitesinde sızdırdı. Bu sayede diğer haberler de onaylanmış oldu.
 

he-Hulk 2022’nin çıkış tarihi, önceki Marvel serilerinin yanında listelendi. Disney Plus resmi internet sitesinde yer alan bir yazıda, She-Hulk’un 17 Ağustos’ta geleceği belirtildi. Dizinin çıkış tarihine ilişkin olarak blog yazısında şu ifadeler yer aldı:

  Bu yeni komedi dizisinde Bruce Banner, kuzeni Jennifer Walters’a acil kan yardımına ihtiyacı olduğu için yardım ediyor. Tahmin edin neler oluyor? Tabii ki güçlerini de alıyor. Tatiana Maslany, insanüstü odaklı hukuk davalarında uzlaşmış avukat Jennifer’ı oynayacak. Mark Ruffalo ise, Abomination’ı oynayan Tim Roth ile birlikte Hulk olarak geri döndü.

Kaynak:https://www.forbes.com/sites/paultassi/2022/05/14/disney-plus-accidentally-leaks-she-hulks-2022-release-date/?sh=ef7c14515619.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir