Sessiz İstila 2 Yayınlandı
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Sessiz İstila 2 Yayınlandı

0

İlk Filmiyle Büyük Ses Getiren Sessiz İstila’nın Devam Filmi Yayınlandı

İlk filmiyle büyük bir ilgi gören Sessiz İstila’nın devam filmi olan Sessiz İstila 2 bugün YouTube’da yayınlandı. Sosyal medyada dakikalar içinde çok sayıda paylaşım aldı.

YouTube üzerinden geçtiğimiz ay ilk filmi yayınlanan Sessiz İstila, platformdaki yerini aldığı ilk günlerden bu yana büyük bir ilgi görmüş ve tartışmalara sebep olmuştu. Ancak Sessiz İstila’nın yayınlanmasından kısa bir süre sonra yapımcısı Hande Karacasu sığınmacı ve düzensiz göçmenlerle ilgili yanlış yönlendirmelerde bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alınmıştı.  

İlk kısa filmiyle çok konuşulan Hande Karacasu, bugün Sessiz İstila 2’yi paylaştı. Yeni filmde şimdiden bir önceki kadar konuşuldu. Sosyal medyada da #Sessizİstila2 etiketi en çok paylaşım yapılan etiketlerden biri haline geldi.  

Sessiz İstila 2, yine çok konuşulacak konuları ele aldı

Sessiz İstila 2’de ise geçtiğimiz yıllarda tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü gibi konulara yer verildi. Eski bir Göktürk savaşçısı olan Aybars karakterinin gözlerini İstanbul’da açtığı kısa filmin yönetmenliğini Gökalp Yamen, yapımcılığını ise Hande Karacasu üstlendi. 

Sosyal medyada Sessiz İstila 2’ye gelen tepkilerden bazıları ise şöyle oldu;

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir