Samsunlular dikkat! Kar yağışı kapıda

Meteorolojinin yapmış olduğu hava durumu tahminlerine göre yarından itibaren Samsun kıyı şeridinde yağışların yağmur şeklinde olması beklenirken iç ve yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışı etkili olacak.

Meteorolojinin yapmış olduğu hava durumu tahminlerine göre yarından itibaren Samsun kıyı şeridinde yağışların yağmur şeklinde olması beklenirken iç ve yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışı etkili olacak.

Samsun Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğünün yapmış olduğu hava durumu tahminlerine göre Samsun yarından itibaren (3 Ocak Perşembe) yağışlı havanın etkisi altına girecek.

Samsun kıyı şeridinde yağışların Perşembe günü yağmur şeklinde olması beklenirken, Vezirköprü ilçesinde karla karışık yağmur etkili olacak. Yağmur Cuma günü tüm ilçeleri etkisi altına alacak. Cumartesi günü Havza, Kavak, Ladik ve Vezirköprü’de karla karışık yağmur bekleniyor. Cumartesi diğer ilçelerde yağışlar yağmur şeklinde devam edecek. 

Pazar ve Pazartesi günü ise Asarcık, Havza, Kavak, Ladik, Vezirköprü ilçelerinde kar yağışı etkili olurken sıcaklıklar iç kesimlerde -8 dereceye kadar düşecek. Samsun merkezde ise yağmurlu hava Pazartesi gününe kadar devam edecek.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/haber/5416515/samsunlular-dikkat-kar-yagisi-kapida

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Windows 10 sonunda Windows 7’yi sollamayı başardı

AKK’yi Kaldıran Kablonet, Saate Göre Hızın Değiştiği AST’yi Getirdi