Samsung’un yeni telefonunda gece görüşü özelliği olacak!
 1. Anasayfa
 2. Mobil

Samsung’un yeni telefonunda gece görüşü özelliği olacak!

0

Samsung’un yakın zamanda tanıtması beklenen yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S23 Ultra, gece fotoğraflarında iddialı!


Akıllı telefonlar işlemcileri, performansları ve ekran kaliteleriyle olduğu kadar kameralarıyla da yarışıyorlar. Bu bağlamda Samsung’un yeni amiral gemisi telefon serisi olan Galaxy S23 ailesinden Galaxy S23 Ultra da fotoğraf yetenekleri açısından yepyeni bir özellik ile karşımıza çıkıyor ve gece görüşü kamerasıyla geliyor. Peki yeni amiral gemisi kamera özellikleriyle bizlere ne sunuyor?
Gece görüşü kameralı Samsung Galaxy S23 Ultra!

Kullanıcılara gece görüşü özelliği sunacak olan Galaxy S23 Ultra, görünüşe göre yalnızca gücünü aldığı Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi ile en performanslı telefonlardan birisi olmayı değil, aynı zamanda piyasadaki en iyi kameraya sahip akıllı telefon olmayı da hedefliyor.


Universelce kullanıcı adıyla Twitter’da tanınan muhbirin söylemine göre Galaxy S23 Ultra’nın gece kamerası gerçekten gece görüşünü sağlayabiliyor. Kamerasıyla 2023 yılına damga vurması beklenilen telefon hakkında muhbir tam olarak “S23 Ultra’nın gece görüş kamerasının gerçekten gece görüşü olduğunu vurgulamam gerekiyor” diyor.

Gece fotoğrafları artık günümüz amiral gemisi telefonlarındaki en önemli kriterlerden birisi haline geldi. Her ne kadar cihazın gece fotoğraflarına örnek olarak bir görsel sızmamış olsa da Galaxy S23 Ultra, Snapdragon 8 Gen 2’nin görsel işleme yetenği ve 108MP, 12MP, 12MP ve 2MP kurulumundan oluşan arka kamera sistemi ile bu alanda öne çıkabilir. Yine daha önceki sızıntılardan bildiğimiz kadarıyla yeni Galaxy modeli yalnızca düşük ışıklı fotoğraflarda değil, gün ışığında çekilmiş fotoğraflarda da yetenekli bir telefon.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir