Samsung’dan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü İçin Anlamlı Video
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Samsung’dan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü İçin Anlamlı Video

0

Atatürk’ün 80. ölüm yıl dönümünü unutmayan Samsung, bu önemli günü anmak için duygusal ve bir o kadar da anlamlı bir video yayınladı.

Satışa sunduğu ürünler ile tüketicilerin son teknoloji ürünlere dokunmasını sağlayan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu sefer Samsung Türkiye YouTube kanalından yayınladığı video ile Türkiye’deki müşterilerinin kalplerine dokundu.

 

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 80. ölüm yıldönümünü unutmayan şirket, YouTube kanalı üzerinden yayınladığı video ile Atatürk’ü en güzel ve anlamlı şekilde andı.

Samsung’un bu yas dolu gibi basit bir görsel yerine üzerinde emek harcanmış bir video ile anması, şirketin Türkiye’ye ve Türk müşterilerine verdiği önemi bir kez daha göstermiş oluyor. Bu nedenledir ki Türkiye’deki telefon pazarının neredeyse yarısı Samsung’un elinde.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap