Samsung S23 Hakkında Bomba İddia: iPhone ile Rekabet Etmek İçin Fiyatlar Artmayacak
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Samsung S23 Hakkında Bomba İddia: iPhone ile Rekabet Etmek İçin Fiyatlar Artmayacak

0

Bugün pek çok kaynak, Samsung’un akıllı telefonlarla ilgili 2023 stratejisinin sızdırıldığını iddia etti. İddialara göre şirketi S23 başta olmak üzere pek çok telefonun fiyatına zam yapmayabilir.

Samsung’un bu yıl tanıtılacak yeni amiral gemisi telefonu S23 hakkında pek çok sızıntı şimdiden ortaya çıktı bile. Telefonun tanıtım görsellerinden tutun da lansman tarihi hatta lansman rengi bile ortaya çıktı bile.

Bugün ise telefonun fiyatıyla ilgili ciddi bir iddia ortaya çıktı. Her yıl gittikçe artan akıllı telefon fiyatlarına rağmen Samsung, S23’ün fiyatını sabit tutabilir.

S23, 2023’ün en ucuz amiral gemisi olabilir

Bugün pek çok kaynaktan gelen bilgilere Samsung, 2023 yılı için akıllı telefon alanında büyük bir strateji değişikliğine gidiyor. Bu değişiklikte Samsung, bu yıl çıkacak pek çok modelinin fiyatını sabit tutarak kaliteli ve uygun fiyatlı” Android telefonları kullanıcılara sunmayı hedefliyor. Sızdırılan raporlara göre Güney Koreli teknoloji devi, bu plana S23’ü de dahil edecek.

25 Şubat 2022’de tanıtılan S22, S22+ ve S22 Ultra’nın çıkış fiyatları sırasıyla 749 dolar899 dolar ve 1049 dolardı. Eğer sızdırılan belgeler doğruysa S23 serisini de bu fiyatlarla ya da çok yakın fiyatlarla görebiliriz. Samsung bu hamlesiyle hem yeni iPhone’lara hem de bu yıl içinde çıkacak diğer Android telefonlara karşı güçlü bir avantaj elde edebilir.

Ayrıca Samsung bu hamlesiyle akıllı telefon piyasasına yeni bir fiyat yarışı başlatarak bu yıl çıkacak telefonların fiyatlarının aşağı çekilmesinde büyük rol oynayabilir. Yani bu rekabet hamlesi, kullanıcıların fazlasıyla işine yarayabilir.

 

Kaynak: https://www.gizchina.com/2023/01/04/samsung-galaxy-s23-series-will-not-increase-prices-to-battle-with-apple/ 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap