1. Ana Sayfa
  2. Android

Samsung: Modeller için Adblock Fast Reklam Engelleyici

Samsung: Modeller için Adblock Fast Reklam Engelleyici
0

Artık başka bir tarayıcıda! Samsung Modelleri için Adblock Fast Reklam Engelleyiciyi Cihazınızdan geçiş yapmadan reklamları engelleyebilirsiniz

Adblock Fast, Hızlı optimize edilmiş filtreleme kural setleri diğer reklam blokerleri yapmak daha az disk alanıCPU döngülerini, ve hafızayı daha fazla web sayfalarını hızlandırmak için çalışır. Ayrıca diğer reklam blokerleri aksine, Adblock Hızlıdır “kabul edilebilir reklamlar” izin vermez.
Samsung İnternet tarayıcı ayarlar: 

Adblock Fastuygulaması tüm reklamları engeller. (Samsung Internet 4.0 ve üstü diğer uygulamalarda). kurduktan sonra, reklam engellemeyi açmak için in-app yönergeleri izleyin. 

Hızlı Adblock kullanımı ücretsizdir ve kaynak kodu, ücretsiz değiştirmek için: 

https://github.com/rocketshipapps/adblockfast

 

Samsung Internet tarafından sağlanan kamu içerik engelleme API kullanın: 

https://developer.samsung.com/technical-doc/view.do?v=T000000278L
 

Popüler Sorular

Adblock Fast nedir?

Adblock Fast bir reklam engelleme uygulamasıdır. Özellikle Samsung’un kendi tarayıcısı için geliştirilen Adblock Fast uzun tartışmalardan sonra Google Play Store’da yayınlanmıştır.

Adblock Fast hangi telefonlarda kullanılır?

Adblock Fast sadece Samsung telefonlar ile birlikte Samsung’un kendi tarayıcısı üzerinde kullanılabilir. Adblock Fast’i kullanabilmek için Samsung Internet tarayıcı sürümünüzün en az 4 ve üzeri olması gerekir.

Adblock Fast nasıl kullanılır?

Uygulamayı yükledikten sonra çalıştırın ekrandaki “A” simgesinin etrafında bir çember oluşacaktır. Artık uygulamayı kapatıp Samsung Internet 4.0 ve üzeri sürüme sahip bir tarayıcı ile web’te reklamsız gezinin.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap