Samsung Leak Etkileyici Yeni Galaxy Note 8 Donanımını Açıkladı
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Samsung Leak Etkileyici Yeni Galaxy Note 8 Donanımını Açıkladı

0

Note serisinin yeni üyesi olacak Galaxy Note 8 ile ilgili yepyeni bilgiler var. Sızıntılara göre telefonu çok yakında resmi olarak görebilebileceğiz.

Samsung yaklaşan Galaxy Note 8’de çift kamera sistemini kullanarak akıllı telefon trendini izleyecek gibi görünüyor. İlerleyen zaman içinde sistemi destekleyen daha fazla bilgi ve kaynak ortaya çıkacağı kesin.

Yeni teknolojiyi kullanması, Samsung’un son durumu için çok önemlidir. Galaxy S8 ve S8 Plus şu anda tek lensli kamera teknolojisinin sınırlarını zorluyor. Apple’ın iki kameralı iPhone 7 Plus’taki çabaları ile bile, iki ahize akıllı telefonun fotoğraf kalitesinde en üst sırada yer alıyor. Ancak çift kamera yeni siyah ve görüntü kalitesinin detaylı bir incelemesi Galaxy resimlerinin daha iyi olmasını sağlasa bile, çift kamera çözümlerinin daha iyi olduğu fikrinin arkasında tüm düşünceler dalgalanıyor. Bu yarışta önde kalmanın tek yolu yarışa katılmaktır.

Resimde, Samsung Electronics’in logosu, Seul’deki şirketin sergi salonunda bir cam kapıda görülüyor.

 
(Fotoğraf: Jung Yeon-Je / AFP / Getty Images)
Bu nedenle yeni cihaz hakkındaki sızıntılar devam ediyor. Not 8’in çift kamera sistemi ile gönderileceğine dair önceki göstergelere daha fazla ağırlık katıyorlar.

Galaxy Note 8 ne zaman tanıtılacak?

Bildiğiniz gibi Galaxy Note modelleri her sene, yıl sonuna doğru düzenlenen IFA etkinliğinde veya hemen öncesinde duyuruluyor.nGelen dedikodular bu yıl da geleneğin bozulmayacağı ve telefonun 26 Ağustos tarihinde resmi olarak tanıtılacağı yönünde. Ayrıca bu tarih iPhone 8 etkinliğinden de yaklaşık bir ay önce olması dolayısıyla ayrı bir önem taşıyor.
Telefonun muhtemel özelliklerine değinecek olursak tasarım dili Galaxy S8ve Galaxy S8+ modellerine benzeyecek Note 8 modelinde, ekran altına yerleştirilmiş parmak izi sensörü bekleniyor. Cihazın teknik özellikleriyle ilgili ise henüz net bir bilgi yok.

Bakalım dedikodular doğru çıkacak ve 26 Ağustos tarihinde Galaxy Note 8modelini resmi olarak görebilecek miyiz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap