Samsung, iPhone’ları Android’e dönüştürüyor: iTest
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Samsung, iPhone’ları Android’e dönüştürüyor: iTest

0

Güney Kore menşeili teknoloji şirketi Samsung, Apple kullanıcılarını kendine çekmek için yeni bir uygulama başlattı. Şirket, iTest uygulaması ile iPhone‘dan Galaxy cihazları test etmeye olanak tanıyor.

Samsung’un piyasaya sürdüğü iTest uygulamasına web sitesi üzerinden erişmek mümkün. Bu siteye girdikten sonra karşınıza bir ekran gelecek. Daha sonra ekrandan bir uygulama indirmeniz istenecek ve iPhone üzerinden Galaxy deneyimini yaşayabileceksiniz.

iTest uygulamasıyla Galaxy cihazları test edin

Samsung’un kullanıma sunduğu iTest uygulaması, iPhone sahiplerinin Galaxy model bir telefona geçiş yapması için en iyi yöntemlerden biri. Zira kullanıcı hiçbir şekilde mağazaya gitmeden de Samsung telefonlarını kullanma fırsatı bulabilecek. Böylece oturduğunuz yerden Galaxy arayüzü hakkında bilgiler edinme şansına sahip olacaksınız.

iTest uygulaması sınırlı olmak şartıyla bazı uygulamaları kullanmanıza izin veriyor. Örneğin Galaxy Store mağazası, temalar, kamera uygulaması ve bunun gibi pek çok uygulamayı iPhone’dan deneyimleyebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak iTest uygulaması sayesinde, çevrenizle iletişim kurmanın farklı yolları hakkında da çeşitli bildirimler alacaksınız. Sadece bu kadarıyla sınırlı kalmıyor. Koreli üretici aynı zamanda uygulamayı fırsat bilerek diğer ürünlerinin de reklamını burada gösteriyor. Küçük bir uygulama ile Galaxy deneyimi yaşatan Samsung, ayrıca bu uygulama içerisinde ürünlerinin reklamını da yapmayı unutmuyor.

iTest uygulamasını kullanırken Galaxy Buds Pro, Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds Live gibi ürünler hakkında fırsatlar göreceksiniz. Şirket uygulama arayüzünde kulaklıklarını deneyimlemek içinde bazı bilgiler sunmakta. Ancak burada somut olarak kullanabileceğiniz bir şey olmadığını eklemekte yarar var.

Samsung, iOS kullanıcılarının ön yargısını yıkmak istiyor

Samsung’un iTest uygulaması, Apple’ın Android kullanıcılarının iPhone’a geçmeye başladığı demecinden hemen sonra ortaya çıktı. Samsung ise, Apple’ın bu sözünü Galaxy cihazlara ön yargılı yaklaşılmaması gerektiğini göstererek iTest’i başlattı. Böylece iPhone kullanıcılarının da Samsung’a geçmesi için bir neden sundu.

Sizler de iOS cihazlarınızda Galaxy deneyimini yaşamak istiyorsanız, iTest sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede iPhone’larınızı kısa sürede olsa Galaxy model bir akıllı telefona dönüştürebilirsiniz.

Peki ya siz bu uygulamayı nasıl buldunuz? Sizce Samsung bu yöntemle iPhone kullanıcılarını çekebilecek mi? Yorumlarda belirtiniz.

kaynak: https://www.ezanime.net/samsung-lanza-itest-una-nueva-aplicacion-web-para-convertir-su-iphone-en-un-dispositivo-galaxy/

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap