Samsung Gear 360 2017 Fiatı ve Özellikleri
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Samsung Gear 360 2017 Fiatı ve Özellikleri

+ - 0

Samsung Gear 360 – 2017 kamera fiyatı ve özelliklerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.Samsung Gear 360 kamerasını Gear 360 adıyla ancak 2017 model olarak yeniledi. Yeni Gear 360 kodu SM-R210 oldu. 4K 360 derece çekim yapabilen bu geniş açılı, çift lensli kamera ile çok farklı çekimler yapmak mümkün. 

Herhangi Bir ortamı 360 derece çektiğinizde daha sonra VR gözlükleri ile içeride çevreye bakmak, ya da ekranda sürükleyerek farklı açıları görmek mümkün.

Samsung Gear 360 – 2017 kamera fiyatını buradan inceleyip takip edebilirsiniz.

Nasıl Yapılır Video

360 Derece kameralarda tek lens ile 180 derece fotoğraf ve video çekimi yapabiliyorsunuz. en önemli kısım dört yanı birden kaydedebilmek. Yüksek çözünürlük özellikleri 360 derecede daha da önem kazanıyor. Çevrede geniş açı çekim yapılırken oluşan detay kaybını bir nebze telafi ediyor.

Amacınız tek bir noktayı detaylı çekmek ise normal fotoğraf ve video cihazları bu açıdan daha iyi. Etkileşimli deneyimler için 360 derece doğru bir tercih. Kameranın kendi yapısını incelediğinizde, elde tutması son derece rahat,

Ancak parmağınızı çekme olasılığı da mevcut. Bu neden ile alttaki tripod yuvası uzun çekimler için yararlı.

Tamamen uzaktan çekim için de Gear 360 Manager yazılımını kullanabilirsiniz. Bellek kartını çıkartmadan görüntüleri telefona kablosuz olarak aktarma seçeneğiniz mevcut.

Ayrıca, Samsung’un kendi ürün sayfası da buradan inceleyebilirsiniz.

Samsung EVO Plus 256 GB microSD Kart hakkındaki bilgilere buradan ulaşarak fikir edinebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap