Samsung Galaxy Z Flip4 ve Fold4’ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu
 1. Anasayfa
 2. Mobil

Samsung Galaxy Z Flip4 ve Fold4’ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu

0

Samsung Galaxy Z Flip4 ve Fold4’ün Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Samsung, bugün gerçekleştirdiği Galaxy Unpacked etkinliğinin hemen ardından yeni ürünleri Galaxy Z Flip4, Galaxy Z Fold4’ün Türkiye fiyatlarını açıkladı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, katlanabilir akıllı telefon sektörünün yeni öncüleri olacak Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4 modellerini tanıttı. Ayrıca şirketin yeni akıllı saat modelleri Galaxy Watch 5 ile Galaxy Watch 5 Pro ve yepyeni kulakiçi kulaklık modeli Galaxy Buds2 Pro da aynı etkinlikte tüketicilerin karşısına çıktı.

Samsung’un yeni ürünlerinin tamamı, sektördeki en gelişmiş teknolojileri bünyesinde barındırıyor ve pek çoğumuzun ihtiyaç duyduğundan bile fazla özellik sunuyor. Ancak ürünler ne kadar gelişmiş olursa olsun ülkemiz şartlarının da etkisiyle en çok merak ettiğimiz konu cihazların fiyatı oluyor.

Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4, özellikleriyle hayal fiyatlarıyla kabus oldu

Samsung Türkiye, etkinliğin hemen ardından katlanabilir akıllı telefon pazarının yeni amiral gemileri olacak cihazlarının ve diğer yeni ürünlerinin fiyatlarını açıkladı. Ne yazık ki hem Galaxy Z Flip4 hem Galaxy Fold 4 hem de yeni Samsung akıllı saat ve kulaklıklar, pek çoğumuz için ulaşılabilirlikten çok uzakta bir fiyat etiketiyle ülkemizde satışta olacak.

Samsung Galaxy Z Flip4 Türkiye fiyatı

 • 128 GB: 25.999 TL

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir