Samsung, Galaxy S22 Ailesi İçin YouTube İle Ortaklık Kurdu
 1. Anasayfa
 2. Genel

Samsung, Galaxy S22 Ailesi İçin YouTube İle Ortaklık Kurdu

0

  

Samsung, YouTube ile Yeni Ortaklık Kurdu: Başka Hiçbir Telefonda Olmayacak Özellikler Açıklandı

Samsung, bugün yapılan Galaxy Unpacked etkinliğinde YouTube ile yeni ortaklığını duyurdu. Samsung’un bu ortaklığı sayesinde S22 ailesindeki cihazlar, başka hiçbir telefonun sahip olamayacağı özelliklere kavuşacak.

Samsung, bugün yapılan Galaxy Unpacked etkinliği ile uzun zamandır beklenen Galaxy S22 ve Galaxy S22 Ultra’yı tanıttı. Yeni tanıtılan Galaxy Tab S8 ailesi ile uyumlu çalışacak bu telefonlar, Samsung’un dünya devi uygulamalarla yaptığı ortaklıklar ile çok daha güçlü olacak.

Güney Koreli teknoloji devi, S22 ailesine özel olarak YouTube ile anlaşma yaptığını açıkladı. Daha önceden de YouTube ile bir ortaklık yaparak kullanıcılarına ücretsiz YouTube Premium üyeliği veren marka bu anlaşmanın sonucunda ise S22 ailesindeki telefonlara sahip olan kullanıcılara başka hiçbir telefonun sahip olamayacağı özellikler sunacak.

S22 ailesine özel YouTube özellikleri geliyor

Samsung ile YouTube’un yaptığı ortaklığa göre, S22, S22 Plus ve S22 Ultra telefonlarından birisine sahip olan kullanıcılar, ücretsiz YouTube Premium denemesine sahip olacak. Bu sayede kullanıcılar YouTube’a ek bir ücret ödemeden hem YouTube Premium’un hem de Galaxy S22 ailesinin yeni özelliklerini deneyimleyebilecek.

Ücretsiz YouTube Premium denemesine ek olarak kullanıcılar, kendilerine gönderilen YouTube linklerini uygulamayı açmadan, bir pop-up pencerede izleyebilecek. Aynı zamanda Google Duo kullanarak yapılan görüntülü görüşmelerde kullanıcılar, herhangi bir ek uygulamaya gerek duymadan YouTube’un kendi uygulamasından arkadaşlarıyla birlikte video izleme şansı elde edecek.

 

YouTube ile yapılan bu ortaklık sayesinde Galaxy Watch 4 kullanıcıları da YouTube Music uygulamasını akıllı saatlerinde kullanabilecek.

Kaynak:https://gadgets-africa.com/2022/02/09/samsung-software-snapchat-youtube-one-ui/.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir