1. Ana Sayfa
  2. Android

Samsung Galaxy J7 Prime Android Mobil Cihazına Reklamsız Bakım Kısayolu Ekleme


+ - 0

 

Akıllı mobil telefonunuza reklamsız Bakım uygulaması ekleyip kullanabilirsiniz. Bir Samsung Galaxy J7 Prime Android Mobil Cihazınız varsa araştırmayı ve okumayı  seviyor iseniz doğru yerdesiniz. İlgili makaleyi okuyup, uyguladığınızda mobil cihazınızın bakımını birkaç saniyede yapabileceksiniz. Hemde!Google Play’den hiçbir uygulama indirmeden.

İlgili adımları takip edin.

Adım:1 Ayarlar → Yazılım güncelleştirme, tıklayın ve cihazınızı güncelleyin. Büyük ihtimal ile Android 6 sürümü kullanıyorsunuz.

– Yazılım bilgileri kısmından hangi sürümde olduğunuzu kontrol edin.

Adım: 2 Şimdi cihazınızı güncelleyin. Ayarlar → Yazılım güncelleme → Güncellemeleri manuel indir tıklayın. Güncelleme ile ilgi makaleyi okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

İlgili Makale: Galaxy J7 Prime için Nougat sunulmaya başladı!

Adım:3 Güncellemeyi yaptığınızı kabul ederek, şimdi Cihaz Bakım aracını kullanabiliriz. Yolu takip ederek Ayarlar → Cihaz Bakımı ismine tıklayın.

Adım:4 Cihaz verileri okunduktan sonra, bakım ile ilgili aşağıdaki gibi bir ekran görülecek. Tabi siyah değil beyaz bir ekran olacak bu..! Cihaz Bakım aracı sonuçları.

Adım:5 Cihazımızın bakımını yapmak için devamlı ayarlara girmek biraz garip olur. Daha önce böyle bir seçenek maalesef yoktu. Ancak, geliştiriciler bir yol düşünmüşler ve cihaz ana ekrana kısa yol ekle seçeneği eklemişler.

Adım:6 Cihaz bakımı sayfasında iken sağ üstte üst üstte üç nokta göreceksiniz, tıklayın → Ana ekrana kısa yol ekle, tıklayıp mobil telefonuzun ana ekranına bakım kısayolunu ekleyin.

Adım:7 Ana ekran cihaz bakımı simge görünümü

Tüm işleriniz bittiğinde Mobil Akıllı Android cihazınıza reklam içermeyen bir yazılım ile bakım yapabilirsiniz.


 
Makalelerden haberdar olmak güncel kalmak için RSS mail aboneliğini başlatabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap