Samsung Galaxy Ekran Görüntüsü Alma
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Samsung Galaxy Ekran Görüntüsü Alma

0

 

Samsung Galaxy, tüm cihazlarda geçerli olmak üzere Ekran Görüntüsü almayı iki işlem de gerçekleştirerek ilginizi çeken görüntüleri alabilirsiniz. Ekran görüntüsünü almaya neden ihtiyaç duyarız?

Her ne amaç ile olursa olsun, herhangi birilerine, herhangi bir konuyu görüntülü anlatmak, veya çok beğendiğimiz bir uygulamaya ait görselin resmini çekemediğinizde! imdadımıza ekran görüntüsü alma işlemi yetişmiş olacaktır.
 
Basit bir anlatım ile bu konuyu anlatmak için mobil cebimizin görüntülerini alıp burada yayınlayarak size anlatabilirdim. Ancak böyle bir görüntü olmadığı için Samsung görsellerden yararlanacağız.
 
Bonus: Bu makaleyi okuyor iseniz, Reklamsız kendimin de kullandığı ve test ettiğim Mobil Android telefonuma reklamsız hangi bakım aracını yükledim okuyabilirsiniz. 👉 Önemli NOT: Reklamsız bir Android bakım aracı kullanmak istiyorsanız bu yazıdan sonraki yazıyı takip edin. Bu makale anlatımında ekran görüntülerini kullanacağız. Beleşi, sevenler için bu güzel uygulamayı tavsiye derim.

Samsung Galaxy Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Samsung Galaxy ekran görüntüsünü alma için cihazda bulunan Home Tuşu ile beraber Yan tarafta bulunan Kilit Tuşuna aynı anda kısa süre basın.Daha sonra ise resim çekme sesini duyacaksınız ve işlem tamamlanmış olacaktır.Çekilen ekran görüntüsünü ise galeri veya Google Fotograflar kısayol iconundan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy ekran görüntüsünü alma için cihazda bulunan Home Tuşu.

Yan tarafta bulunan Kilit veya power Tuşu.

Yukarıda anlatılan konuyu beğendiniz mi? Web site içindeki beğen veya paylaş butonlarını kullanarak beğeninizi ifade edebilirsiniz. Ayrıca bu ve benzeri makalelere de abone olabilirsiniz. Samsung Android Reklamsız Bakım yazılımı makalemde buluşma dileklerimle.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap