Samsung Cihaz üzerinden yazılım güncellemeleri kontrol edin
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Samsung Cihaz üzerinden yazılım güncellemeleri kontrol edin

+ - 0

Cep telefonunuzu güvenli ve hızlı bir şekilde güncel tutun. Şimdi güncellemeleri kontrol edin. Ağ ortamındayken yazılımınızı istediğiniz zaman en iyi versionu ile güncelleyebilirsiniz. Daha yüksek cihaz performansı , Güvenliğin Arttırılması , Batarya Performansının Geliştirilmesi ve İşletim İstikrarı için güncellemeleri takip edin. 

Herhangi nedenden dolayı cihazınız güncel değil ise ara ara cihaz güncelliğini kontrol edin. İnternet kotanız bitmiş olabilir, mobil ayarlarınız kapalı olabilir! yapılması gereken bu küçük basit adımları takip edip cihaz engelinin olmamasını sağlayıp, Cihazınızın güncellenmesine eşlik edin.

Cihaz üzerinden yazılım güncelleme

En güncel yazılım versiyonlarını cihazınızın Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncellemeri bölümünden kontrol edebilirsiniz.

 Yeni yazılım duyuru bildirimi aldığınızda, güncellemeyi başlatmak için lütfen bildirim mesajını aşağı çekerek “Yazılım Güncelle” butonuna dokunun.
 

Samsung "Yazılım Güncelle" Uygulama ekranı

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap