Samsung bazı modellerin 12 taksitle satışa sunulduğunu duyurdu
  1. Ana Sayfa
  2. Sağlık ve Yaşam

Samsung bazı modellerin 12 taksitle satışa sunulduğunu duyurdu

0

Samsung, Galaxy S serisi modeli Galaxy S20 FE ve A serisinin ürünleri Galaxy A33 5G ve A23, hafta sonundan itibaren Samsung yetkili satış noktalarında 12 ay taksitle satışa çıktığını duyurdu.

BDDK kısa bir süre önce cep telefonlarına yönelik taksit düzenlemesi getirmişti.

Samsung’dan dün yapılan açıklamaya göre Galaxy S20 FE ve A serisinin fiyat-performans ürünleri Galaxy A33 5G ve A23 hafta sonundan itibaren tüm Samsung yetkili satış noktalarında 12 ay taksitle satışa sunuluyor.

Açıklamaya göre Galaxy S20 FE, Snapdragon işlemcisinin yanı sıra Süper Akıcı ekran kaydırma, yapay zekâ destekli kamera, gelişmiş çip seti, hızlı bağlantı, uzun saatler yeten pil gücü ve artırılabilir depolama gibi özellikler sunuyor.

Açıklamaya göre, Galaxy’nin özgün yapay zeka (AI) destekli kamerası, geniş ve akıcı ekranının yanı sıra iki güne kadar devam edebilen pil ömrüyle yeni Galaxy A serisi yüksek güvenlik özellikleri vadediyor. 5nm işlemciyle güçlendirilen yeni Galaxy A serisinin kamerası hem gece hem de gündüz net görüntüler yakalamayı hedefliyor.

Galaxy A23 siyah, beyaz ve mavi renklerinde kullanıcıyla buluşuyor.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap