Samsun’a gelen tonlarca hamsi yola döküldü
  1. Ana Sayfa

Samsun’a gelen tonlarca hamsi yola döküldü

0

Bandırma’dan Samsun’a gelen yaklaşık 15 ton hamsi, Bursa’nın İznik ilçesinde tırın kapağının açılması sonucunda yola döküldü.

Bursa‘nın İznik ilçesinde gece saat 00:30 sularında meydana gelen olayda, Bandırma’dan Samsun’a götürülmek üzere yola çıkan 15 ton hamsi tırın kapağının açılması nedeniyle yola döküldü. Edinilen bilgiye göre, Bandırma’dan yüklenen 15 ton hamsiyi, Samsun’a götürmek üzere yola çıkan Ferhat Altun kontrolündeki 56 AFK 72 plakalı tırın arka kapağı, İznik Çevre Yolu Adapazarı yol ayrımında açıldı.

15 ton hamsi açılan kapaktan dökülerek karayolunu kapladı. Olası bir kazayı engellemek için kapanan karayolunda trafik ekipleri önlem alırken, İznik Belediyesi ekipleri yola saçılan balıkları kepçe ile toplayarak kamyonlara yükledi. Yaklaşık bir saatlik çalışmanın ardından hamsiler kamyonlara yüklenerek karayolu tekrar trafiğe açıldı. 

Kaynak: https://www.samsunhaber.com/samsun-haber/samsun-a-gelen-tonlarca-hamsi-yola-dokuldu-h42957.html

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap