Samsun Musıki Cemiyeti 2018 yılı 39’uncu Vuslat’ konserini verdi
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Samsun Musıki Cemiyeti 2018 yılı 39’uncu Vuslat’ konserini verdi

0

Samsun Musıki Cemiyeti, 2018 yılı ‘Vuslat’ konserlerinin 39’uncusunu Canik Kültür Merkezi’nde verdi.

1970 yılından itibaren çalışmalarını aralıksız sürdüren Samsun Musıki Cemiyeti, Şef Mecalla Payaslı yönetiminde ‘Vuslat‘ konserini verdi.
Konserde beraber ve solo olarak 22 eser seslendirildi

Konser sonunda Şef Mecalla Payaslı ve koronun söylediği ‘Çırpınırdı Karadeniz‘ eserinde,

açılan bayraklar salonda duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu. Cemiyet Başkanı Şenay Sönmez, bir ‘Vuslat’ konserini daha başarı ile icra etmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, ”

Bu konserin hazırlanmasında emeği geçen başta koro şefimiz Mücella Payaslı olmak üzere, koromuzu oluşturan saz ve ses sanatçılarımıza ve konseri izlemeye gelen misafirlerimize teşekkür ediyorum.
Öte yandan kültür ve sanata katkı anlamında bizim her zaman yanımızda olan

Canik Belediye Başkanımız Osman Genç ve Belediye Başkan Yardımcımız Alican Usta‘ya ayrıca teşekkür ediyorum. ” dedi.
Konserimizi izleyen, çiçek gönderen ayrıca haber bültenlerinde yer veren basın ve yayın kuruluşlarına, (samsunkulishaber.comsamsunvehaber.comkalemmedyahaber.com  ) ayrıca teşekkür ederiz.

Not: Cemiyet üyelerimiz veya izleyicilerden konser videolarını almak isteyenler; 0542 328 2893 Yüksel Güney cep telefonundan görüşerek temin edebilirler. “19,00’dan sonra ulaşabilirsiniz.”

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap