1. Anasayfa
 2. Sinema

Şahsiyet, 2. Sezon ile Geri Dönüyor: Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Şahsiyet, 2. Sezon ile Geri Dönüyor: Oyuncu Kadrosu Belli Oldu
0

 

 

Haluk Bilginer’in başrolde olduğu ve performansıyla Emmy Ödülü’ne dahi eriştiği dizi Şahsiyet, ikinci sezonuyla 5 yıl sonra geri dönüyor. Peki, dizinin yeni sezonu hakkında neler biliyoruz?

Yayınlandığı dönemde Türkiye’de ve dünyada ses getiren dizi Şahsiyet, 12 bölümden oluşan ilk sezonunun ardından ekranlara veda etmişti. puhu tv üzerinde yayınlanan dizinin ikinci sezonuyla geri döneceği kesinleşti.

Dizinin ikinci sezonu hakkında henüz pek çok detay yer altında durmaya devam etse de, bazı önemli bilgileri de öğrenme fırsatı elde ettik. Gelin, Şahsiyet’in ikinci sezonu hakkında bilinen her şeye yakından bakalım.

Şahsiyet 2. sezon oyuncu kadrosu

Şahsiyet, ikinci sezonunda Haluk Bilginer’e yer vermeye devam edecek. Bununla birlikte Şebnem Bozoklu da Zuhal Beyoğlu karakteriyle ekranlarda yer alacak.

İlk sezonda Cansu Dere’nin hayat verdiği Nevra Elmas’ın da dizide yer almaya devam edeceği öğrenilse de Dere’nin role devam edip etmeyeceği hakkında henüz bir bilgi yok.

Yeni sezonda rol alacağı öğrenilen diğer isimler arasındaysa İlker Aksum, Nergis Öztürk, Ahmet Mümtaz Taylan ve Recep Usta gibi sevilen isimler de yer alıyor.

Şahsiyet 2. sezon konusu:

Öğrenilen ilk bilgilere göre dizinin yeni sezonu, Agah Beyoğlu ve Avustralya’dan dönen kızı Zuhal Beyoğlu’nun dünyasını işleyecek. Dizi, ilk sezonun aksine bu sezonda polis hikâyesine yer vermeyecek. Yine de Nevra karakterini görmeye devam edeceğiz.

Şahsiyet 2. sezon nerede yayınlanacak?

Kısa süre önce öğrenilen bilgilere göre Dinsey+, Şahsiyet’in haklarını puhu TV’den almış durumda. Dolayısı ile Şahsiyet 2. sezon Disney+’ta yayınlanacak diyebiliriz. 

Şahsiyet 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Şahsiyet 2. sezon için henüz öngörülen bir tarih bulunmuyor. Dizinin ikinci sezon hazırlıklarının henüz geçtiğimiz haftalarda başladığı biliniyor.

 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.