Rise of Empires: Ottoman 2. Sezon İlk Fragman
  1. Ana Sayfa

Rise of Empires: Ottoman 2. Sezon İlk Fragman

0

 

 

Sultan Mehmet, Bu Kez Kazıklı Voyvoda’ya Karşı: Rise of Empires: Ottoman 2. Sezonundan İlk Fragman [Video]

Netflix’in Rise of Empires: Ottoman belgesel dizisinin ikinci sezonundan ilk fragman geldi. Dizi, Vlad Drakula ile Fatih Sultan Mehmet’le karşı karşıya gelmesini konu alacak.

Ocak 2020’de Netflix’te yayınlanan ve Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethini konu alan Rise of Empires: Ottoman, ikinci sezonuyla geri dönüyor. İlk sezonuyla hem tartışmalar başlatan hem de büyük popülerlik kazanan belgesel dizinin yeni sezonundan ilk fragman geldi.

Rise of Empires: Ottoman, ikinci sezonunda Fatih Sultan Mehmet ve Vlad Drakula’nın karşı karşıya gelmesini konu alacak. Vlad Drakula, Şubat 1462’de Osmanlı topraklarına saldırmış, on binlerce Türk ve Bulgarı öldürmüştü. Kullandığı öldürme yöntemiyse kendisinin ‘Kazıklı Voyvoda’ olarak anılmasına yol açmıştı.

Rise of Ottoman 2. sezon fragmanı:

Rise of Empires: Ottoman 2. sezon, 29 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap