Rick and Morty’nin 5. sezon özel final bölümünden ilk fragman geldi
 1. Anasayfa
 2. Genel

Rick and Morty’nin 5. sezon özel final bölümünden ilk fragman geldi

0

Popüler ve başarılı animasyon dizisi Rick and Morty’nin beşinci sezonunun final için yayınlanacak özel bölümden ilk fragman paylaşıldı.

2013 yılında Adult Swim kanalında yayın hayatına başlayan son dönemin popüler ve başarılı animasyon serilerinden Rick and Morty’nin beşinci sezonu için farklı bir yola gidilmişti. Normalde beşinci sezon için iki bölüm kalmıştı ancak son iki bölümü tek bir bölüm olarak vermeye ve yaklaşık 1 aylık bir ertelemeye karar vermişlerdi.

Geçtiğimiz saatlerde bu özel final bölümünden ilk fragman paylaşıldı. Fragmandaki sahne klasik Rick and Morty sahnesi ancak bu sefer kulanılan müzik biraz daha farklı olmuş diyebiliriz. 5 Eylül 2021‘de ise 1 saat uzunluğundaki özel bölüm ile dizi sezon finali yapacak. Normalde beşinci sezonun dokuzuncu ve onuncu bölümlerinin ismi sırasıyla Forgetting Sarick Mortshall ve Rickmurai Jack’ti.

Rick and Morty’nin beşinci sezon hariç tüm bölümleri şu anda Netflix’te bulunuyor. Sezonlar bittikten birkaç hafta sonra da yeni sezon Netflix’e ekleniyor. Yani Ekim 2021 civarında beşinci sezonun Netflix’e geleceğini düşünebiliriz. Fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Rick and Morty 5. Sezon Özel Bölüm Fragman

Kaynak:https://comicbook.com/anime/news/rick-and-morty-season-5-finale-premiere-date-trailer-adult-swim/?utm_campaign=adnanguney&utm_medium=referral&utm_source=adnanguney.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir