Rick and Morty’nin 5. sezon özel final bölümünden ilk fragman geldi

Popüler ve başarılı animasyon dizisi Rick and Morty'nin beşinci sezonunun final için yayınlanacak özel bölümden ilk fragman paylaşıldı.

Popüler ve başarılı animasyon dizisi Rick and Morty’nin beşinci sezonunun final için yayınlanacak özel bölümden ilk fragman paylaşıldı.

2013 yılında Adult Swim kanalında yayın hayatına başlayan son dönemin popüler ve başarılı animasyon serilerinden Rick and Morty’nin beşinci sezonu için farklı bir yola gidilmişti. Normalde beşinci sezon için iki bölüm kalmıştı ancak son iki bölümü tek bir bölüm olarak vermeye ve yaklaşık 1 aylık bir ertelemeye karar vermişlerdi.

Geçtiğimiz saatlerde bu özel final bölümünden ilk fragman paylaşıldı. Fragmandaki sahne klasik Rick and Morty sahnesi ancak bu sefer kulanılan müzik biraz daha farklı olmuş diyebiliriz. 5 Eylül 2021‘de ise 1 saat uzunluğundaki özel bölüm ile dizi sezon finali yapacak. Normalde beşinci sezonun dokuzuncu ve onuncu bölümlerinin ismi sırasıyla Forgetting Sarick Mortshall ve Rickmurai Jack’ti.

Rick and Morty’nin beşinci sezon hariç tüm bölümleri şu anda Netflix’te bulunuyor. Sezonlar bittikten birkaç hafta sonra da yeni sezon Netflix’e ekleniyor. Yani Ekim 2021 civarında beşinci sezonun Netflix’e geleceğini düşünebiliriz. Fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Rick and Morty 5. Sezon Özel Bölüm Fragman

Kaynak:https://comicbook.com/anime/news/rick-and-morty-season-5-finale-premiere-date-trailer-adult-swim/?utm_campaign=adnanguney&utm_medium=referral&utm_source=adnanguney.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

20 yıl sonra yeniden işgal ettiği Afganistan'da büyük bir kaos yaratan Taliban, ABD ordusunun milyar dolarlara mal olan üstün askeri teçhizatlarını ele geçirmiş durumda.

Taliban, ABD’nin HIIDE Teknolojisini Ele Geçirdi: Tüm Afgan Nüfusunun Biyometrik Verileri Artık Ellerinde

Yılın beklenen bilim kurgu filmi Dune’dan yeni görseller paylaşıldı