Resident Evil: Welcome to Raccoon City’den fragman yayınlandı

Resident Evil serisinin orijinine dönerek Raccoon City’nin çökmeye başladığı gece yaşananları odağına alan Resident Evil: Welcome to Raccoon City)’nden fragman yayınlandı.

Resident Evil serisinin orijinine dönerek Raccoon City‘nin çökmeye başladığı gece yaşananları odağına alan Resident Evil: Welcome to Raccoon City)’nden fragman yayınlandı.

 
Çok sevilen korku oyunu serisi Resident Evil yeniden sinemaya uyarlandı. 24 Kasım’da vizyona girmesi planlanan Resident Evil: Welcome To Racoon City’nin ilk fragmanı yayınlandı.

İnsanlarla zombiler arasında yaşanan savaşı konu edinen oyun Resident Evil’in yeni uyarlaması Welcome to Raccoon City’nin izleyicilerle buluşmasına çok az kaldı. Johannes Roberts’in yazıp yönettiği filmin başrollerinde Hannah John-Kamen, Kaya Scodelario ve Robbie Amell yer alıyor.

Önümüzdeki ay vizyona girmesi planlanan filme ait ilk fotoğraflar geçtiğimiz ay paylaşılmıştı. Filmin merakla beklenen fragmanı ise bugün yayınlandı.

Film 24 Kasım’da vizyona giriyor

Ünlü video oyunu serisinden uyarlanan Resident Evil: Welcome To Racoon City 24 Kasım’da vizyona giriyor. Filmin bugün yayınlanan fragmanına göre, ilk iki oyunun hikayesinden uyarlanan bu yeni macera da oyunlarda olduğu gibi 1998 yılında geçiyor. Her şeyin başlangıç tarihi olan 30 Eylül 1998’de Claire, Umbrella Corp’u yok etmek için harekete geçiyor.

Johannes Roberts’in yazıp yönettiği Welcome te Raccoon City’de Hannah John-Kamen oyunların meşhur baş karakteri Jill Valentine’ı, Kaya Scodelario; Claire Redfield’ı, Robbie Amell;  Chris Redfield’ı, Tom Hopper; Albert Weskel’i, Neal McDonough; William Birkin’i, Avan Jogia; Leon’u, Donal Logue; Brian Irons’u ve Lily Gao; Ada karakterini canlandıracak.

Resident Evil: Welcome To Racoon City’nin Fragmanı

Kaynak:https://boxofficeturkiye.com/haber/resident-evil-welcome-to-raccoon-city-den-fragman-yayinlandi--3668.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Benedict Cumberbatch’in Merakla Beklenen Filmi “Kurye” ve Dahası: İşte Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler

Windows 11 Yayınlandı; Bilinen 3 Önemli Sorunu Açıklandı!