Resident Evil: Infinite Darkness’ın fragmanı yayınlandı
 1. Anasayfa
 2. Genel

Resident Evil: Infinite Darkness’ın fragmanı yayınlandı

0
Capcom’un efsane oyun serisi Resident Evil’ın dizisi Resident Evil: Infinite Darkness, Youtube üzerinde canlı yayınlanan Resident Evil Showcase gösteriminde tanıtıldı. Dizinin yayınlanacağı platform ve vizyona girme tarihinin yanı sıra bir fragman da paylaşıldı.

Sonic X, Detective Conan, Spider-Man, Detective Gadget gibi animasyon yapımlarıyla tanınan TMS Entertainment dizinin yapımcılığını üstlendi.
Resident Evil: Infinite Darkness Fragmanı

Resident Evil 4 video oyununun hikayesinden esinlenen Resident Evil dizisi Temmuz 2021 tarihinde Netflix’te yayına girecek. Dizi haricinde oyun serisinin bir sinema filmi yaptığını biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde vizyona girme tarihinin ertelendiğini öğrendiğimiz sinema filmi Resident Evil: Welcome to Raccoon City 24 Kasım tarihinde çıkacak.

Korku türündeki aksiyon dizisinin önermesi 2006 yılında Beyaz Saray’da bir bilgisayar korsanlığı olayının ortaya çıkarılmasının ardından geçiyor. Leon Scott Kennedy‘ye olayı araştırması emrediliyor. Ancak zombiler tarafından saldırıya uğrayan Kennedy refah bir tesisinin inşasını denetlemek için Terrasave liderliğindeki bir görevde çalışmaya başlıyor. Görevde iken bir çocuk mültecinin yaptığı garip bir resmi kontrol eden Claire ile tanışır.

Erkek başrol olan Leon Scott Kennedy rolünde Amerikalı oyuncu Nick Apostolides yer alıyor. Kadın başrol olan Claire Redfield karakterini ise Stephanie Panisello canlandıracak.

Vizyon tarihi ertelendi


Başarılı oyun serisinin sinema filmi 3 Eylül‘de vizyona girecekti. Ancak Nisan ayının başında tarih 24 Kasım 2021‘e ertelendi.

Oyun serisinin dördüncü oyunundan esinlenen dizi 2021 yılının Temmuz ayında Netflix platformunda yayına girecek.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir