Rekorlar Kıran Netflix Dizisi Wednesday, İkinci Sezon Onayı Aldı! [Video]
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Rekorlar Kıran Netflix Dizisi Wednesday, İkinci Sezon Onayı Aldı! [Video]

0

 

Netflix, son zamanların popüler dizisi Wednesday’in ikinci sezon onayı aldığını paylaştığı bir videoyla duyurdu.

Kasım ayında yayınlanmaya başlayan Addams ailesi uyarlaması Wednesday, çıkar çıkmaz interneti adeta kasıp kavurdu ve Netflix’in şu ana kadarki en başarılı yapımları arasında yerini almayı başardı. 8 bölümlük dizi Addams ailesinin kızı Wednesday Addams’ın Nevermore Academy’deki maceralarına odaklanıyordu.

Tim Burton imzalı popüler dizinin ikinci sezonunun ne zaman onay alacağı da merakla bekleniyordu. Bugün ise beklenen gerçekleşti ve Netflix, resmi hesaplarından 55 saniyelik bir duyuru videosu paylaşarak Wednesday’in ikinci sezon onayı aldığını açıkladı.

İşte Wednesday’in ikinci sezon duyurusu

Netflix’in ilk haftasında en çok izlenen İngilizce dizisi olma gibi rekorlara imza atarak tüm dünyayı etkisi altına alan Wednesday, Alfred Gough ve Miles Millar tarafından yaratılırken Tim Burton da hem dört bölümün yönetmenliğini hem de dizinin yaratıcılığını üstlendi. Jenna Ortega Wednesday Addams olarak başrolde yer alırken Gwendoline Christie, Emma Myers, Christina Ricci, Catherine Zeta-Jones, Joy Sunday, Jamie McShane, Hunter Doohan gibi isimler de dizinin oyuncu kadrosundaydı.

Geçtiğimiz günlerde medya devi Metro-Goldwyn-Mayer’ın (MGM) Amazon’a satılmasından dolayı dizinin Amazon’a geçebileceği söylentileri çıkmıştı. Netflix ise bunun gerçekleşmeyeceğini gösteren açıklamalarda bulunmuştu. Bugünkü ikinci sezon duyurusu da dizinin Netflix’te kalmaya devam edeceğini resmen doğrulamış oldu.

Wednesday’in ikinci sezonunun ne zaman çıkış yapacağı konusunda henüz bir bilgi yok. Ancak henüz başlamadığı düşünüldüğünde, ikinci sezonun 2024’ten önce gelmeyeceğini öngörebiliriz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap