1. Ana Sayfa
  2. Adsl

Reklamsız Mobil Speed Booster Hızlandırıcı İndir

Reklamsız Mobil Speed Booster Hızlandırıcı İndir
+ - 0

Mobil Android akıllı telefon kullanıcıları için reklamsız bakım araçları kategorisinde yer alan Speed Booster (Hızlandırıcı) yazılımını şimdi kullanabilirsiniz. 

Oldukça başarılı sonuçlar elde ettiğim, Samsung Galaxy J7 Prime cep telefonumda yaptığım test sonucunda sınıfını geçti.

 


Dünyanın En Küçük Hızlandırıcı Uygulaması! olarak nitelendirilen yazılım,Telefonumun Tek bir Tıkla Hızlanmasına Gerçekten Yardımcı Oldu. Ücretsiz ve reklamsız Speed Booster (Hızlandırıcı) yazılımından bu performansı beklemiyordum ancak beklenenin üstündeydi. 


Modem Wifi çekimi kontrol edildi. Evin Odalar arasında Yaklaşık 25/30 metre mesafede Wifi kopmadan internette kalabildi. Kopma, yerinde sayma yaşanmadı. Ancak bu performansın herkes için aynı olacağı söylenemez. Kullandığınız modem, Wifi modeli, İnternet sağlayıcı faktörleri, kırılma metrikleri farklı değerler gösterebilir. Yazılımın Reklamsız olması en büyük özellikleri arasında yerini koruyor. Umarım korumaya da devam eder.

 

Speed Booster anında web tarayıcı hızını artırma, oyun deneyimini iyileştirme, bataryanın daha uzun süre dayanmasını sağlama ve daha çok şey dahil telefonunun performansını optimize edebilir! Temel özellikler, CPU performans optimizasyonu, Çöp Dosya Temizleyici, RAM Hızlandırıcı, Batarya Hızlandırıcı ve Oyun Hızı Hızlandırıcılar.

Sizin için Ne Yapabildikleri:

Cihazınızın gecikme sorunlarını düzeltebilir, dayanıklılığı artırmak için CPU sıcaklığını düşürebilir!

Speed Booster Özellikleri:
Yanıltıcı Animasyonlar İçermeyen Güçlü Hızlandırıcı
2 Mb’lık sıkıştırılmış boyuta sahip Speed Booster, videolar ve fotoğraflar için daha fazla yer bırakır. Hatta tek bir tıkla cihazını hızlandırabilirsin!

Hafiflik
Ultra küçük kurulum paketi Speed Booster nispeten basit bir Android uygulaması yapmaktadır. Küçük ve basit olmasına rağmen, Speed Booster diğer herhangi bir hızlandırıcı uygulamasından daha fazla güç içererek telefonunun her zaman en iyi performans seviyesinde olması.

Hızlı
Speed Booster tek bir tıkla Android cihazını optimize edebilir ve hızlandırabilir. Speed Booster ayrıca telefonunu önbellek ve çöp dosyaları için tarayabilir ve telefonunun işlemci hızını büyük oranda artırmak için bu dosyaları temizletebilir.

Sadelik
Speed Booster kullanıcı arayüzü basit ve anlaşılırdır, böylece kullanımı ve telefonunun RAM’inde yer açmak için önbellek ve çöp dosyaları temizlemesi kolaydır.

Temel Özellikler:

CPU Soğutucu
CPU Soğutucu, cihazının CPU performansını olağanüstü derecede artıran gereksiz uygulamaları silme işlemini gerçekleştirerek cihazını soğutabilir. Bu lite araçla CPU soğutma işlemi için kök erişimine gerek yoktur.

Çöp Dosya Temizleyici
Çöp dosya temizleyici, yer açmak için önbellek ve çöp dosyalarını temizleyebilir.
(mesela Kalan dosyalar, önbellek dosyaları, geçici dosyalar, eski APK dosyaları ve diğer büyük dosyalar)

Ücretsiz RAM Hızlandırıcı
Ücretsiz RAM Hızlandırıcı işlevi, telefonunun daha hızlı çalışmasını sağlamak için çöp dosyaları temizleyebilir ve RAM’de yer açabilir! Bu lite araçla, telefonu hızlandırmak için kök erişimine gerek yoktur.

Batarya Hızlandırıcı
Batarya Hızlandırıcı işlevi, batarya kullanımını optimize etme, şarj etme süresini azaltma ve güç tüketimini yavaşlatmaya yardımcı olur. Sürekli şarj aleti kullanmayı önlemek ve ayrıca şarj aletinin ömrünü uzatmak için sıklıkla kullan. Bataryanın daha uzun süre dayanmasını sağlamak ve şarj aletini daha az kullanmak için şimdi deneyin.

Oyun Hızı Hızlandırıcı
Oyun Hızı Hızlandırıcı oyun hızını anında artırabilir. Bu lite araçla, oyun hızını artırmak için kök erişimine gerek yoktur.


😎😎Reklam İçermez😏


Speed Booster hiç reklam içermez, böylece telefonunun ekranı her zaman temiz ve bunaltıcı reklamlarda uzaktadır!


Speed Booster, cihazının performansını iyileştirir, işlemci hızını artırır ve tamamen ÜCRETSİZDİR!
Şimdi Speed Booster yükle ve telefonunun gerçek potansiyelini açığa çıkar!

Maalesef şimdi reklam eklemişler, artık bir işe yaramaz!

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap