1. Anasayfa
 2. Sinema

Recep İvedik 7 Dünya Rekoru Kırdı: Disney+’a 1 Milyon Abone Kazandırdı!

Recep İvedik 7 Dünya Rekoru Kırdı: Disney+’a 1 Milyon Abone Kazandırdı!
0

Recep İvedik 7’nin Disney+ için ne kadar kârlı bir anlaşma olduğu belli oldu. Edinilen bilgilere göre Disney+, Recep İvedik 7 sayesinde 1 milyondan fazla yeni abone kazandı. Bunun bir dünya rekoru olduğu söyleniyor.

Türkiye’nin sevilen komedyenlerinden Şahan Gökbakar, bundan kısa bir süre önce Recep İvedik 7 ile seyircilerin karşısına geri döndü. Son film, daha önceki altı filmin aksine sinema salonlarında değil, Disney+ isimli çevrimiçi dizi ve film platformu aracılığıyla yayınlandı. Gelen son haberler, Gökbakar ile Disney+ arasındaki anlaşmanın platform için ciddi anlamda kârlı olduğunu gözler önüne seriyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın aktardığı bilgilere göre Recep İvedik 7, Disney+’a bir milyondan fazla yeni abone kazandırdı. Altuntaş, bunun bir dünya rekoru olduğunu ifade ediyor.

Disney+, Recep İvedik’i kolay kolay bırakmayacak gibi görünüyor

Birsen Altuntaş Recep İvedik serisinin sonraki filmleri için de görüşmelerin devam ettiğini söyledi. Disney+, Recep İvedik 8 ve Recep İvedik 9’u kimseye bırakmayacak gibi görünüyor.
Recep İvedik 7, bugüne dek alıştığımız Recep İvedik filmlerinden biraz farklıydı. Bu kez komedi değil, toplumsal farkındalık ön plana çıkarılmış ve toplumun aslında ne kadar güçlü olduğu gösterilmişti. Sonraki Recep İvedik filmlerinde neler yaşanacağı ise şu an için bilinmiyor.
 
Kaynak: https://www.birsenaltuntas.com/dizi/sahan-gokbakarin-recep-ivedik-7-rekoru/13508/
 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.