Popüler Netflix dizisi Lucifer’ın final sezonunun yayın tarihi ve fragmanı paylaşıldı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Popüler Netflix dizisi Lucifer’ın final sezonunun yayın tarihi ve fragmanı paylaşıldı

0

Netflix‘in sevilen dizisi Lucifer‘ın altıncı, yani final sezonundan ilk fragman geldi. Ayrıca sezonun yayın tarihi de paylaşıldı. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

 

DC’nin eski ismi Vertigo, yeni ismi DC Black Label olan evrenine ait olan Lucifer karakterinin dizi uyarlamasının 6. sezonundan, yani final sezonundan ilk fragman geldi ve yayın tarihi paylaşıldı.

San Diego Comic-Con esnasında Netflix’in popüler dizisi Lucifer’ın final sezonundan ilk video geldi ve yayın tarihi de paylaşıldı. Açıklamaya göre dizinin final sezonu 10 Eylül’de başlayacak. Bahsi geçen ilk fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Lucifer 6. Sezon Fragman

Normalde önceki sezonlarda iptal edilen dizinin yayın haklarını hayranların büyük tepkisi üzerine Netflix satın almıştı ve diziye devam etmişti. Netflix’te yayınlanan birkaç sezonun ardından da geçtiğimiz yıl altıncı sezonun final sezonu olacağı açıklanmıştı. Dizi, Netflix’te yayınlandığı süre boyunca bir hayli popüler bir dizi oldu. Dizinin tüm bölümlerini Netflix’te bulabilirsiniz.
 
Kaynak:https://www.ign.com/articles/lucifer-final-season-6-netflix-trailer-release-date-comic-con-2021.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap