1. Ana Sayfa
  2. Genel

Popüler dizi Peaky Blinders’ın 6. sezon yayın tarihi açıklandı

Popüler dizi Peaky Blinders’ın 6. sezon yayın tarihi açıklandı
0

Dizi sektörünün popüler yapımlarından biri olan İngiliz dizisi Peaky Blinders’ın final sezonu, yani altıncı sezonun yayın tarihi paylaşıldı.

2013 yılında başlayan ve özellikle ilk sezonları ile büyük kitlelere ulaşan ve başarısını kanıtlayan İngiliz dönem dizisi Peaky Blinders’ın final sezonu olan altıncı sezonun yayın tarihi paylaşıldı.

Peaky Blinders 6. Sezon Bu Ay Geliyor

Geçtiğimiz saatlerde çıkan haberlere göre Peaky Blinders’ın altıncı sezonu, yani final sezonu 27 Şubat’ta başlayacak. Bölümler yine büyük ihtimalle haftalık olarak yayınlanacak. Bu sezonun ardından dizinin final yapacağı ancak ilerleyen dönemde bir filmi geleceği de açıklanmıştı. Fİlme dair ne yazık ki hiçbir detay bilinmiyor.

Yapılan açıklamalara göre dizinin altıncı, yani final sezonu açık ara en iyi sezon olacak. Ayrıca Tom Hardy diziye dönerken bu sezonda popüelr oyuncu Anya Taylor Joy‘un da son sezonda olacağını görmüştük. Dizinin ilk 5 sezonunu şu anda Netflix’te bulabilirsiniz.

 

Kaynak:https://twitter.com/CultureCrave/status/1492931880705945600.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap