Polis Güçleri, Ciddileşmeye Başlayan 51. Bölge İstilasını Durdurmaya Hazırlanıyor

Nevada’daki polis güçleri, 51. Bölge’yi istila etmek isteyen kişileri durdurmak için hazırlandıklarını belirtti. Polis güçleri, alana gelen herhangi bir kişinin tutuklanacağını da ifade etti.

Nevada‘daki polis güçleri, 51. Bölge’yi istila etmek isteyen kişileri durdurmak için hazırlandıklarını belirtti. Polis güçleri, alana gelen herhangi bir kişinin tutuklanacağını da ifade etti.


51. Bölge‘yi istila etme fikrinin kontrolden çıkmasıyla birlikte Nevada’nın polis güçleri, 51. Bölge’ye girmeye çalışacak herhangi bir grubu, biber gazı gibi ölümcül olmayan yollarla durdurmaya hazır olduğunu belirtti. Bunların yanı sıra bölgeye gelen kişilerin suç işlemiş sayılacağı ve tutuklanacakları da bildirildi.

Her geçen saniye daha fazla kişinin katıldığı etkinlik, sınırlarını aşmış durumda. ‘51. Bölgeyi İşgal Edelim, Hepimizi Birden Durduramazlar’ şeklinde başlatılan bir şaka, şu anda kesin gidecek olan ve düşünen iki milyonu aşkın katılımcıya sahip.

Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri’nin sözcüsü Laura McAndrews, daha önce yaptığı bir açıklamada 51. Bölge’nin aktif bir askeri saha olduğunu ve girmeye çalışanların eğitimli Amerikan askerleriyle karşılaşacağını belirtmişti.

 
Bunun üzerine Nevada polis güçlerinin açıklaması da eklenince ortaya yeterli sebebin çıktığını düşünüyoruz.51. Bölge’yi işgal etme etkinliğinin 20 Eylül tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor. Katılımların bu şekilde devamı halinde ABD’li yetkililerden çok daha fazla açıklama gelecek gibi görünüyor.

Kaynak : https://comicbook.com/2019/07/16/area-51-raid-nevada-authorities-to-step-in/

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medyayı Sallayan Yaşlandırma Uygulaması FaceApp Nedir? Nasıl Kullanılır?

Google AdSense kullanımı için kötü haber!