1. Ana Sayfa
  2. Genel

Pokemon Go’ya 5 Yeni Özellik Eklenecek

Pokemon Go’ya 5 Yeni Özellik Eklenecek
+ - 0

Tüm dünyayı etkisi altına alan Pokemon GO, kendini geliştirmeyi ve yepyeni özellikleri oyuna dâhil etmeyi sürdürecek gibi gözüküyor. Ayrıca zaman zaman sorun çıkaran yakındaki Pokemon’lar ve radar sistemi de düzgün çalışılır hale getirilecek. İşte yeni özellikler;

  • Oyun içinde hangi takıma üye olursanız olun, her oyuncunun ortak isteği Pokemon’larıyla rahatça takas yapabilmek ve böylece Pokemon koleksiyonunu geliştirebilmek. Takas özelliğinin ne zaman oyuna ekleneceği henüz bilinmese de oyunun keyfini artırmak için gerekli olduğu söylenebilir.
  • Şu an ilk nesil Pokemon’lar yakalanabiliyor. Ancak yenileri eklenecek. Pokemon Moon, Sun, X ve Y nesillerine ait Pokemon’lar da eklenecek.
  • Pokemon türlerinin çiftleştirilmesi de vardı. Bu sayede melez Pokemon’lar ortaya çıkabilir ve oyuncular kendilerine özgü Pokemon’lara sahip olabilir.
  • Pokemon GO’da, Mystic, Valor ve Instinct olmak üzere katılabileceğiniz üç farklı takım var. Bu takımların simgeleri ise kendilerine özgü olan Legendary (En üst seviye) uçan Pokemon’lar. Yakın zamanda gelmesi beklenen özellik ise bulunduğunuz takımın Legendary Pokemon’unu yakalayabilecek olmanız. Her oyuncu bulunduğu takıma özgü Pokemon’u koleksiyonuna ekleyebilecek ve seçtiği takımın önemi de artacak.
  • Oyundaki en önemli özelliklerden biri Pokestop’ları kendinize uyarlayabilecek ve Poke-center’lara dönüştürebileceksiniz. Pokemon GO’nun ilk oyunlarında olduğu gibi, yaralı Pokemon’larınızı Poke-center’larda iyileştirebileceksiniz. Poke-center’ların nasıl çalışacağına dair detaylı bilgi henüz verilmemiş olsa da, Poke-stop’ların değerinin artacağı kesin!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

1989 yılında Akhisar'da doğdum. Eğitim ve öğretim hayatımı Pamukkale Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra dijital platformlara olan ilgim arttı. Ve bilgi paylaşım sistemlerine ilgi duymaya başladım.Google, Yandex, Bing gibi büyük arama motorlarında seo optimasyonu yapmaya başladım. Ayrıca gıda mühendisliği yapmaktayım.

Yorum Yap