1. Ana Sayfa
  2. Genel

Pokemon Go İndir – Pokemon Go Nasıl Yüklenir?

Pokemon Go İndir – Pokemon Go Nasıl Yüklenir?
0

Oyunu Nasıl İndirebilirim?

 

[sociallocker]

Pokemon Go Android İndir (Samsung, Sony gibi cihazlar için)
Pokemon Go iOS İndir (iPhone ve iPad için)

Oyunu oynayabilmeniz için öncelikle Pokemon Go APK bağlantısından oyunu telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Veya bu bağlantıyı tıklayarak Play Store üzerinden indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra Gmail hesabınız ile oyuna giriş yapmanız gerekiyor.

[/sociallocker]

pokemon-go-nasil-indirilir

Oyuna giriş yaptıktan sonra level 1’den başlayacaksınız. Level 5’e gelmeden Pokemon savaşları yapamıyorsunuz. Level 5’e gelmek için dışarı çıkıpPokemon toplamanız gerekiyor. Fakat Pokemonları toplamadan önce Poki toplarınızın olması gerekiyor. Cami veya park gibi yerlere gitmeniz gerekiyor. Cami yakınında veya park yakınlarında bulunan konumlara tıkladığınızda karşınıza bir çark gelecek çarkı çevirdiğinde poki toplarına sahip olabilirsiniz.

Daha sonra pokemon bulduğunuzda üzerine dokunun. Üzerine dokunduğunuzda Poki topunu Pokemon’un üzerine doğru hedefli atış yaptığınızda pokemonu yakalayabilirsiniz. Yakaladığınız pokemonlarla 5. Level’e geldiğinizde Arena yakınlarına giderek diğer pokemon ustaları ile dövüşebilirsiniz.

Yazar Hakkında

1984 İzmit'te doğdu Konya Selçuk Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunu. Network Dizayn kurucusu ve editörü. Server altyapısını kuran ve düzenleyen kişi. Gerçek bir teknoloji bağımlısı olan Fatih, ayrıca oyun dünyası ve film sektörüne de ilgili.

Yorum Yap