PlayStation Plus’a Mayıs Ayında Eklenecek Ücretsiz Oyunlar Açıklandı: 1258 TL Değerindeki Üç Oyun Bedava Olacak!
 1. Anasayfa
 2. Oyun

PlayStation Plus’a Mayıs Ayında Eklenecek Ücretsiz Oyunlar Açıklandı: 1258 TL Değerindeki Üç Oyun Bedava Olacak!

0

 

PlayStation, PS Plus üyeleri için mayıs ayında ücretsiz hâle gelecek oyunları açıkladı.

Japonya teknoloji devi Sony’nin, PlayStation platformu için hizmete sunduğu ücretli abonelik sistemi PlayStation Plus üyeleri için mayıs ayında ücretsiz hâle getireceği oyunlar resmen açıklandı. Oyunların 2 Mayıs tarihi itibarıyla erişilebilir olacağı ifade edildi.

Önümüzdeki ay PlayStation Plus abonelerine sunulacak oyunlara baktığımızda toplam 1258 TL değerindeki üç popüler oyunun bedava olacağını görüyoruz. Açıklanan oyunlar, Essential, Extra ve Deluxe abonelerinin hepsi için çıkış yapacak. Bu yapımları kütüphanenize eklemeyi unutmayın!

İşte Mayıs 2023’te PS Plus aboneleri için ücretsiz olacak oyunlar:

Oyun Normal Fiyatı Platform
GRID Legends 700 TL PS4/PS5
Chivalry 2 399 TL PS4/PS5
Descenders 159 TL PS4

GRID Legends

Mayısta ücretsiz hâle gelecek oyunlar arasında en çok dikkat çeken yapım olan GRID Legends, Codemasters tarafından geliştirildi ve Electronic Arts tarafından yayınlandı. 2022’de çıkış yapan ve serinin beşincisi oyun, bir yarış oyunundan beklediğiniz her şeyi hem arkadaşlarınız hem de tek başınıza deneyimlemeniz için sizlere sunuyor. Yapımın normal fiyatı 700 TL.

Chivalry 2

Torn Banner Studios tarafından geliştirilen ve Tripwire Interactive tarafından yayınlanan Chivalry 2, 2021 yılında çıkış yaptı. Çok oyunculu türündeki yapım, Orta Çağ filmlerindeki savaşlardan ilham alıyor. Birinci şahıs bakış açısıyla oynanan ve onlarca silahın yer aldığı bu kanlı oyunda, 64 oyuncuya çıkabilen savaş alanlarında savaşabiliyorsunuz. Chivalry 2’nin normal fiyatı 399 TL.

Descenders

2018 yılında çıkış yapan Descenders, RageSquid tarafından geliştirildi ve No More Robots tarafından yayınlandı. Normalde 159 TL değerinde olan yapım, ekstrem spor meraklıları için biçilmiş kaftan. Oyuncular, ister arkadaşlarıyla ister tek başına özel parkularda dağ bisikleti sürerek eğlenceli ve adrenalin dolu zamanlar geçirebiliyor. 

Kaynak: https://blog.playstation.com/2023/04/26/playstation-plus-monthly-games-for-may-grid-legends-chivalry-2-and-descenders/ 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir