Pixar’ın Yeni Animasyonu Elementals’tan Fragman Geldi [Video]
 1. Anasayfa
 2. Genel

Pixar’ın Yeni Animasyonu Elementals’tan Fragman Geldi [Video]

0

 

Pixar ve Disney’in yeni animasyonu Elementals’tan yeni fragman paylaşıldı. Film, ateş, su, hava ve topraktan oluşan bireylerin yaşadığı bir dünyada geçiyor.

Disney bünyesinde faaliyet gösteren Pixar, herkes tarafından sevilen animasyonlarıyla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Dev animasyon yapım şirketi, şimdi de en yeni filmi Elemental’ın fragmanını yayınladı.

Macera türünde olan yeni animasyon filmi, 16 Haziran 2023 tarihinde vizyona girecek. Film, The Good Dinasour filminin de yönetmeni olan ünlü animatör ve seslendirme sanatçısı Peter Sohn tarafından yönetildi.

Elemental fragmanı

Pixar ve Disney tarafından yayınlanan fragman, yeni filmde görsel bir şölen yaşayacağımızın sinyallerini veriyor. Yapım; ateş, toprak, hava ve sudan oluşan bireylerin birlikte yaşadığı bir dünyada geçiyor ve ateşten oluşan Ember Lumin ve sudan oluşan Wade Ripple’ın hikayesini anlatıyor. Tesadüfen karşılaşan ikili, birbirine aşık olmaya başlıyor. Ancak bu dünyadaki elementler, birbirlerine zarar verebildikleri için etkileşime giremiyorlar.

16 Haziran’da sinemalarda gösterime girecek olan Elemental, Brenda Hsueh, John Hoberg ve Kat Likkel tarafından kaleme alındı. Seslendirme tarafında ise Leah Lewis Ember olarak, Mamodou Athie de Wade olarak karşımıza çıkıyor.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir