Pinterest’e Blog Yazıları Nasıl Gönderilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Pinterest’e Blog Yazıları Nasıl Gönderilir

+ - 0

Pinterest site görünüm değişimi ile, yazı içeriklerinde de değişim yaptığını biliyoruz. Blog yazılarımızı, tarayıcı yer imlerine eklediğimiz Pin İt icon’u ile gönderebiliyoruz. Pinterest, (Developer) geliştiricilerin uygulamaya aldığı, Pin On Pinterest eklentisi ile, blog, web site veya kişisel yazı ve görselleri daha güzel bir simge ile gönderme şansına sahip olacaksınız. 

Web sitenizde Pinterest sosyal paylaşım butonu haricinde herhangi bir web sitesinden beğendiğiniz görselleri Pin İt Google Chrome uzantısı ile artık paylaşabilirsiniz. 

pinterets-logo

Pin On Pinterest nedir?

Bu eklenti site ve blog yazılarınızda, içeriklerinizi göndermenizi sağlayan icondur. Pin On Pinterest, İconunu Google Chrome web magazası linkine tıklayarak, birkaç saniyede kurabilirsiniz. Açılan pencerede Chrome ekle seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. 

pinterest-pin-it-butonu

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap